Sposób na zdrowe życie

Sposób na zdrowe życie

Dużym problemem naszych czasów jest bardzo słaba dbałość o zdrowie. Wiele osób ignoruje wpływ niewłaściwej diety oraz braku aktywności fizycznej na stan ich organizmów. Brak czasu sprawia, że samodzielne przygotowywanie posiłków dla wielu osób jest nieosiągalne. Po znalezieniu wolnej chwili warto poświęcić ją na różnego rodzaju aktywności, a w kwestii zdrowego odżywiania najlepiej skorzystać z rozwiązań zapewniających gotowe posiłki. Nasza firma cateringowa posiada szeroką ofertę, gwarantującą w pełni zdrowe jedzenie z dostawą do domu.

Catering dietetyczny dla wszystkich

By umożliwić zdrowe odżywianie się dla jak najszerszego grona odbiorców, przygotowaliśmy szeroki wybór diet. Każda dieta pudełkowa została opracowana przez doświadczonego dietetyka, który zadbał o odpowiednie zbilansowanie posiłków, zależne od przyjętego założenia, w którego realizacji dieta ma pomóc. Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest dieta Balance, która umożliwia dopasowanie menu zależnie od preferencji zdrowotnych, smakowych czy też światopoglądowych. Bez problemu można opierać się na odpowiednio zbilansowanej diecie, nawet przy wykluczeniu wszystkich produktów odzwierzęcych. Dla osób, które zainteresowane są realizacją konkretnych założeń, przygotowaliśmy diety skrojone na wymiar. Dieta Sport zapewnia zwiększoną podaż białka, by dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość materiału budulcowego. Drugą jej cechą jest wykorzystanie wartościowych węglowodanów, które dają energię na długie i intensywne treningi. Korzystając z tego rozwiązania, budowa wymarzonej sylwetki i formy staje się dużo prostsza. Z większą łatwością przychodzi też poprawianie wyników sportowych.

Zdrowa i wygodna dieta pudełkowa

Największą wadą samodzielnego przygotowywania posiłków w domu jest konieczność poświęcania dużej ilości czasu na przeliczanie wartości odżywczych, robienie zakupów i samo gotowanie. Nasz catering dietetyczny jest rozwiązaniem, które umożliwia zdrowe żywienie się, bez konieczności poświęcania na ten cel dużej ilości czasu. Dostarczamy gotowe jedzenie wprost pod drzwi. W jednej paczce znajduje się komplet posiłków na cały dzień. Każdy z nich spakowany jest do osobnego, szczelnego opakowania. Ułatwia to przenoszenie i przechowywanie jedzenia, co jest istotne szczególnie latem, ponieważ dania nie przesiąkają w lodówce zapachem innych produktów spożywczych. Stosowane przez nas pojemniki można wykorzystywać do podgrzewania jedzenia w mikrofalówce, dzięki czemu nie trzeba korzystać z dodatkowych naczyń. Wszystkie posiłki jeść można bezpośrednio z opakowań, w niemal dowolnym miejscu. Jeśli dołączy się do tego możliwość samodzielnego dopasowania godzin ich spożywania, daje to niesamowitą wygodę każdego dnia. Możliwość zrezygnowania z przygotowywania jakichkolwiek posiłków i przekąsek w domu daje bardzo dużą oszczędność czasu. Znika również konieczność regularnego robienia zakupów.

Catering w służbie zdrowiu

Wszystkie nasze potrawy przygotowujemy ze świeżych, naturalnych produktów, pochodzących jedynie od zaufanych dostawców. Gwarantuje to wysoką jakość i dostarczanie odpowiednich wartości. Współpracujemy ze specjalistami z zakresu żywienia i dietetyki, którzy zadbali o odpowiednie zestawienie składników. Wzajemnie podkreślają one swoje wartości oraz smak. W połączeniu z wykorzystaniem każdego dnia odpowiedniej porcji świeżych warzyw i owoców zapewnia pełen komplet niezbędnych dla organizmu witamin i minerałów. Nasz catering nie korzysta w żaden sposób ze sztucznych dodatków konserwujących i poprawiających smak. Nie używamy również białego cukru, a sól ograniczyliśmy do absolutnego minimum. By nasze potrawy smakowały jak najlepiej, wykorzystujemy naturalne przyprawy, których dodatkową zaletą jest świetny wpływ na pracę układu pokarmowego. Nie korzystamy też z produktów wysoko przetworzonych, które mają negatywny wpływ na organizm i prowadzą często do problemów zdrowotnych. 

Zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi opisami naszych diet. Ułatwi to wybór odpowiedniego rozwiązania, które umożliwi zdrowe odżywianie się i realizację założonego celu.

Zapraszamy również:
https://cateringnawymiar.pl/kody-rabatowe-love-catering/
https://fitposilki.pl/kody-rabatowe-love-catering/
https://naturalnycatering.pl/znizki-love-catering/
https://pudelkowyraj.pl/rabaty-love-catering/

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE