Sportowy sukces tenisistów stołowych z Mechanika

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku zajął szóste miejsce w turnieju finałowym województwa łódzkiego w tenisie stołowym

Zawody odbyły się w środę 30 stycznia w Zelowie.

ZSP nr 1 w Radomsku reprezentowali Grzegorz Misiak, Klemens Mokrzyński oraz Przemysław Sabady. Uczniowie Mechanika wcześniej przeszli etap powiatowy i rejonowy, co dało im prawo gry w turnieju wojewódzkim, razem z jedenastoma najlepszymi drużynami szkolnymi.

Mechanik pokonał w grupie szkołę z Opoczna i uległ nieznacznie ZSP Pabianice zajmując drugie miejsce w grupie.

W kolejnej części zawodów ZSP nr 1 w Radomsku grał w finale B o miejsca V-VIII. Tam Mechanik pokonał drużynę ze Zgierza i uległ ZSP z Piotrkowa Trybunalskiego tym samym zajmując wysoką szóstą lokatę.

Gratulujemy!

mechanik zespół szkół ponadgimnazjalnych nr 1 w radomsku tenis stołowy zawody województwo łódzkie szkoła sport