Sporting Radomsko zdemolował KKS Koluszki

Sporting Radomsko zdemolował KKS Koluszki Fot. Kolejna wygrana w lidze wojewódzkiej

W II lidzie wojewódzkiej juniorów młodszych, Sporting Radomsko pokonuje KKS Koluszki 7:3. Mecz rozegrano w sobotę 26 września, na stadionie przy Brzeźnickiej w Radomsku.

W lidze wojewódzkiej to nowy rywal Sportingu i ciężko było przewidzieć jak potoczy się spotkanie. Już od pierwszych minut to radomszczanie narzucali tempo gry i kreowali sytuacje podbramkowe.

W pierwszej połowie brakowało skutecznego wykończenia akcji, lecz już po przerwie i wyciągnięciu wniosków do strzelonych dwóch bramek w pierwszej połowie Sporting dołożył jeszcze pięć by ostatecznie zakończyć spotkanie wynikiem 7:3.

Warto dodać, iż jednym ze zdobywców bramek dla Sportingu był bramkarz Marcin Rodzik, który to po wcześniejszym błędzie, po którym drużyna straciła bramkę bezbłędnie wykonał rzut karny i zrehabilitował się drużynie.

Na pozostałe bramki zapracowała wspólnie cała drużyna a ostatecznie nogę dołożyli:  Bartłomiej Bezulski – 4, Wojciech Grzywna, Wiktor Niedzwiecki, Marcin Rodzik.

W tabeli II ligi wojewódzkiej juniorów młodszych Sporting Radomsko zajmuje 3. lokatę z dorobkiem 12 punktów. Prowadzi Sokół Aleksandrów.