Społeczność uczniowska I LO w Radomsku murem za dyrektorką Renatą Koselą

Społeczność uczniowska I LO w Radomsku murem za dyrektorką Renatą Koselą

Powiat Radomszczański ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I LO w Radomsku. Głośno się mówi, o tym że do konkursu stanie miejski radny Andrzej Kucharski (PiS), który obecnie pełni też funkcję Naczelnika Wydziału Oświaty w radomszczańskim starostwie. Tymczasem Zarząd Samorządu Uczniowskiego I LO w Radomsku wystosował list otwarty, w którym wyraził poparcie dla obecnej dyrektor szkoły Renaty Koseli. Pod listem podpisywali się uczniowie, a na stoisku gdzie można było to zrobić, ustawiały się tłumy chętnych.

List otwarty, w związku ze zbliżającym się konkursem na stanowisko Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Fabianiego w Radomsku pragniemy zapoznać Państwa z naszą opinią na temat współpracy z obecną Panią Dyrektor – Renatą Koselą.

Pani Renata Kosela jako Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Fabianiego w Radomsku przez dziesięć lat swojej pracy nigdy nie zwiodła nas jako uczniów, zawsze utrzymując szkołę na wysokim poziomie. Jako nauczyciel biologii i jednocześnie jako dyrektor z wieloletnim stażem zna specyfikę Naszej szkoły lepej niż wszyscy. Wie, jakie są jej problemy i potrzeby, które na bieżąco stara się zaspokajać. Zawsze bierze aktywny udział w życiu szkoły, do każdej sprawy przykłada się z sercem. Nas, jako samorząd, aktywnie wspiera, dzięki czemu możemy razem uatrakcyjniać życie szkolne uczniów. Na uwagę zasługuje fakt, iż Pani Dyrektor Renata Kosela wspomaga nas w realizacji zadań Samorządu Uczniowskiego I LO w Radomsku: projektu TERAZ MY, w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z teorii, konkursów PRIMUS INTER PARES, SEMPER PRASENS, kącików relaksacyjnych dla społeczności szkolnej i wielu innych. Jako Dyrektor szkoły jest osobą godna zaufania, uczniowie chętnie dzielą się z nią swoimi problemami i spostrzeżeniami. Dla samej szkoły Pani Kosela pozyskuje środki finansowe na unowocześnienie bazy dydaktycznej naszego liceum, co pozwala na poprawę standardów w I LO w Radomsku. Jesteśmy pewni, że doświadczenie Pani Renaty Koseli oraz znajomość  realiów naszej szkoły pozwoli jej z sukcesami pełnić tę funkcję w czasie kolejnej kadencji.   

Więcej o:
liceum radomsko konkurs na dyrektora liceum samorząd uczniowski radomsko andrzej kucharski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE