Specjaliści od front-endu poszukiwani w Radomsku – czym się zajmują?

Specjaliści od front-endu poszukiwani w Radomsku – czym się zajmują?

Szybki rozwój technologii sprawił, że niektóre branże powoli wymierają, natomiast inne ewoluują i rozwijają się w zawrotnym tempie. Jedną z nich jest branża informatyczna. Specjaliści, którzy sprawnie poruszają się w cyfrowej rzeczywistości, mogą liczyć na szybkie zatrudnienie i wysokie wynagrodzenie. Jednym z tak rozchwytywanych specjalistów są front-end developerzy. Sprawdź, czym się zajmują!

Kim jest front-end developer?

Front-end developer to programista, który projektuje strony www lub aplikacje mobilne. Dba o ich wizualną stronę oraz o to, by były intuicyjne w obsłudze i przyjazne dla użytkownika. Na front-end składa się zatem menu, układ grafik i tekstu, a także animacje. Specjaliści od front-endu w swojej pracy posługują się trzema językami programowania: HTML, CSS oraz JavaScript. Wszystkich tych języków oraz innych potrzebnych narzędzi nauczysz się podczas kursu w szkole Codecool (https://codecool.com/pl/).  Intensywne zajęcia odbywają się online, dzięki czemu możesz w nich uczestniczyć, nie wychodząc z domu.

Jak zostać front-end developerem?

Aby posiąść kompetencje godne pożądanego na rynku pracy front-end developera, należy zapisać się na kurs Full-stack developer w szkole programowania Codecool. Możesz wybrać, czy bardziej odpowiada Ci nauka w trybie dziennym, czy weekendowym. Podczas kursu opanujesz nie tylko języki i narzędzia przydatne w pracy front-end developera, ale po jego ukończeniu będziesz mógł zostać również Full-stack developerem. Specjaliści na takim stanowisku są jeszcze bardziej rozchwytywani na rynku pracy. Dlaczego? Łączą bowiem umiejętności front-end developera z back end-developerem, który dba o to, by witryna lub aplikacja działały niezawodnie pod względem technicznym. Jako absolwent szkoły Codecool będziesz posiadał unikalne, wszechstronne umiejętności, dzięki którym będziesz mógł rozwijać się w dowolnej dziedzinie programowania.

Zalety pracy front-end developera

Branża programistyczna to ogromne możliwości rozwoju. To również jedna z nielicznych branż, w której tak wysoko wynagradzane są posiadane umiejętności oraz sama chęć do dalszego rozwoju. Jako wykwalifikowany, samodzielny programista możesz pracować u renomowanych pracodawców, nie ruszając się z Radomska. Jak to możliwe? Zajmując się front-end’em lub back-end’em, możesz pracować zdalnie. Oczywiście w codziennych zadaniach będziesz musiał komunikować się ze zleceniodawcą oraz współpracownikami, ale z powodzeniem możesz to zrobić na odległość. W cyfrowej rzeczywistości nie istnieją granice. Już teraz dołącz do Codecool i rozpocznij etap, w którym to TY będziesz mógł pytać pracodawców, co wyjątkowego mogą Ci zaoferować, abyś zechciał u nich pracować!

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE