Sondaż Radomso24.pl: kibicujecie Portugalii

Przez kilka dni pytaliśmy Was, komu oprócz reprezentacji Polski będziecie kibicować podczas Mistrzostw Europy. Dziś już wiemy: na największy doping może liczyć Portugalia.

Przez kilka dni pytaliśmy Was, komu oprócz reprezentacji Polski będziecie kibicować podczas Mistrzostw Europy. Dziś już wiemy: na największy doping może liczyć Portugalia.

 

Drużynie Portugalii zamierza kibicować aż 33% (128 głosów) naszych respondentów. Tak dobry wynik Portugalia zawdzięczać może najlepszemu piłkarzowi świata - CR7 czyli Cristiano Ronaldo. Na drugim miejscu w znaleźli się aktualni mistrzowie świata Hiszpanie - 17% (66 głosów). Reprezentacji Niemiec zamierza kibicować 12,6%. Nasi zachodni sąsiedzi otrzymali 49 głosów. Drużynie z Anglii kibicować będzie 8,5% (33 głosy) naszych ankietowanych. Na kolejnych miejscach znaleźli się: Włosi - 3,9% (15 głosów), reprezentacja z zielonej wyspy Irlandia, Ukraincy oraz Czesi po 2,8% (11 głosów), Chorwaci - 2,6% (10 głosów). Francuzi mogą liczyć na doping 1,5% (6 głosów), a Duńczycy 0,5% (2 głosy) i Szwedzi 0,3% (1 głos). Grupowym rywalom Polaków drużynie Rosji kibicować będzie 2,9%(9 głosów). Co ciekawe nikt nie będzie trzymał kciuków za Greków, którzy nie otrzymali żadnego głosu w naszej zabawie.

 

Już teraz zapraszamy Was do udziału w kolejnej naszej sondzie. Tym razem pytamy o to jak zakończy się spotkanie Polska - Grecja. Natomiast na naszym profilu na Facebooku typujemy wynik tego meczu. Paweł Dudek w swoim artykule podpowiada Wam jak dojechać  na stadiony we Wrocławiu i Warszawie czyli tam gdzie grają biało-czerwoni. Cały czas czekamy na Wasze zdjęcia pokazujące jak kibicujecie naszej reprezentacji.

 Więcej o:
mistrzostwa w piłce kibicowanie kibicowanie radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE