Smmash: Technologia która Przenosi Twój Trening na Wyższy Poziom

Smmash: Technologia która Przenosi Twój Trening na Wyższy Poziom

Wieloletni sport, a wraz z nim - ogomna ilość potu rozlanego na sportowych matach, salach treningowych, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi wyzwaniami wlaczą sportowcy (doświadczeni oraz amatorzy) różnorodnych dyscyplin sportowych. Nasza eksploracja nie była zbyteczna. Wręcz odwrotnie! Każda z nich przeszła skrupulatną analizę, aby następnie posłużyć do przygotowania, a następnie wyprodukowania unikatowych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma wiarygodny wpływ na to, jak ćwiczysz oraz jakie rezultaty uzyskujesz. Chcesz uzmysłowić sobie, co sprawia, że ubrania SMMASH są wyjątkowe? Prezentujemy przykłady innowacyjnych rozwiązań, które w nich wykorzystaliśmy. Sprawdź i zadecyduj, czy chcesz przeanalizować ich niezawodność - także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym intensywnym sparingu oczywiście pojawia się pot, a tym samym – nie do końca przyjemne "aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich podstawowym źródłem. Za tę formę zapachu odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wytwarzane przez gruczoły łojowe - tłuszcze i białka - stanowią perfekcyjną pożywkę.

Jak najbardziej zdajemy sobie z tego sprawę. Z racji tego włókna wykorzystywane w ubraniach SMMASH, posiadają specjalne łączenia z jonami srebra, przez co są naturalnym czynnikiem pozwalającym na bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Zastosowane włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i sprawnie odprowadzają wilgoć, ale także aktywnie hamują wytwarzanie oraz występowanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby zbudować najlepsze uwarunkowania do ćwiczeń, mając na myśli takie, które nie krępują Twoich ruchów, gwarantują precyzyjne “czucie” oraz pełną swobodę, w produktach SMMASH stosujemy unikalną technologię Nano-Stretch.

Dzięki niej ubrania uzyskują perfekcyjną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), odporność (ponad 2x mocniejsze), a przede wszystkim – idealnie przystosowywujące się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Właściwa temperatura to jeden z najważniejszych elementów, który decyduje o komforcie, stanie zmęczenia, a zwłaszcza - efektach ćwiczeń. Aby podczas uprawiania sportu oddawać z siebie 100% – powinieneś troszczyć o to, aby nie posiadała więcej niż 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób tego dokonać?

Z rozwiązaniem ponownie pojawia się nasza odzież, a wraz z nią - technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z racji tego właściwie odprowadza pot nagromadzony na skórze, jednocześnie czuwając, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zachęcona pajęczą siecią technologia, pozwoliła nam utworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do klasycznych tkanin termo aktywnych.

Każde grafiki są z kolei umieszczane innowacyjną metodą – sublimacji nanocząsteczek farby. To rozwiązanie daje możliwość uzyskiwać nawet 40% głębsze barwy, a przede wszystkim - nie posiada rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z pomocą tej technologii odzież SMMASH jest nieszkodliwa i z powodzeniem może sprawdzić się dla każdego - także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Wypróbuj samodzielnie- w trakcie codziennych treningów lub bezpośrednio na zawodach. Zapewniamy, że momentalnie odkryjesz różnicę, jaką robi SMMASH!

Zobacz więcej: rashguard

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE