Śmiertelny wypadek w gminie Kobiele Wielkie

Śmiertelny wypadek w gminie Kobiele Wielkie Fot. OSP KSRG Kobiele Wielkie

Do tragicznego wypadku drogowego doszło we wtorek, 17 sierpnia 2021 r. w miejscowości Karsy w gminie Kobiele Wielkie. Nie żyje 67-letni kierowca lekkiego czterokołowca (pojazd, do prowadzenia którego nie jest wymagana prawo jazdy kat. B).

Do wypadku doszło 17 sierpnia 2021 roku około godz. 16.00 na drodze powiatowej w miejscowości Karsy w gminie Kobiele Wielkie.

- Z ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu zdarzenia wynika, że 67-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego kierujący lekkim czterokołowcem (mikrosamochodem) nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciężarówce mercedes jadącej w kierunku Żytna. Doszło do zderzenia pojazdów. Mimo podjętych działań reanimacyjnych kierowca czterokołowca zmarł. Zgodnie z decyzją prokuratora jego ciało zostało zabezpieczone w radomszczańskim prosektorium. Ciężarówką kierował 22-letni mieszkaniec powiatu włoszczowskiego. Zarówno on jak i dwaj podróżujący z nim pasażerowie byli trzeźwi - relacjonuje Aneta Wlazłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Droga była całkowicie zablokowana na czas prowadzenia działań ratowniczych.

Więcej o:
powiat radomszczański karsy gmina kobiele wielkie śmiertelny wypadek lekki czterokołowiec
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE