Śmiertelne potrącenie pieszego. Policja szuka sprawcy wypadku

Śmiertelne potrącenie pieszego. Policja szuka sprawcy wypadku

Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło 10 lipca 2020 r. w miejscowości Chrzanowice. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 49-letni pieszy.

Radomszczańscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 10 lipca 2020 r. około godziny 1.00 w miejscowości Chrzanowice w gminie Gomunice.

- Do zdarzenia doszło w porze nocnej na mało uczęszczanej drodze. Zwłoki leżącego na jezdni mężczyzny ujawnili przejeżdżający tą drogą dwaj mężczyźni. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 49-letniego mieszkańca gminy Gomunice. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy został potrącony przez nieustalony dotychczas pojazd, który oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając poszkodowanemu pomocy – relacjonuje Wojciech Auguścik z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Radomszczańscy policjanci apelują do wszystkich osób mogących posiadać informacje w sprawie wypadku o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Radomsku lub skontaktowanie się telefonicznie pod numerem telefonu 44 6852811.

Szczególnie pomocne mogą okazać się nagrania z kamerek samochodowych osób jadących przez miejscowość Chrzanowice w dniu 10.07.2020 r. około godziny 1.00 gdzie kamera mogła zarejestrować pojazd sprawcy.

Więcej o:
policja radomsko policja chrzanowice rowerzysta śmierć rowerzysty potrącenie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE