Służby mundurowe rywalizowały w hali sportowej

Służby mundurowe rywalizowały w hali sportowej Fot. mat. organizatora

W sobotę, 18 listopada w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Jedlnie odbył się pierwszy turniej służb mundurowych piłki siatkowej „Radomsko 2023” organizowany przez Organizację Międzyzakładową NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Łódzkiego.

Udział w turnieju wzięło 7 drużyn „policyjnych”. Oprócz licznej reprezentacji policji z powiatu radomszczańskiego zagrała drużyna funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim i Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. Ponadto swoje reprezentacje wystawili strażacy z Powiatowej Komendy Straży Pożarnej w Radomsku, Ratownicy Medyczni Szpitala Powiatowego w Radomsku oraz strażacy z OSP Lipowczyce.

- Wszystkie 10 drużyn reprezentowało bardzo wysoki poziom. Zawodnicy pełni werwy dosłownie „latali” nad powierzchnią boiska. Spotykając się poza służbą i codziennymi obowiązkami uczestnicy rozgrywek udowodnili, że potrafią się zintegrować i bawić się z zachowaniem ducha współzawodnictwa. Takie wydarzenie pozwala na podnoszenie sprawności fizycznej osób które na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo – podkreślają organizatorzy.

Spośród 10 bardzo dobrych drużyn wyłoniono 4 walczące o puchary, medale i nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Wyniki rywalizacji:

1 miejsce - OSP Lipowczyce

2 miejsce - KP Kamieńsk (najlepsza drużyna policyjna)

3 miejsce - PSP Radomsko

4 miejsce - KPP Wieluń ( druga najlepsza drużyna policyjna wspierana przez zawodnika z zaprzyjaźnionej Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie)

Turniej odbywał się pod honorowym patronatem Powiatu Radomszczańskiego oraz dzięki wsparciu partnerów.

Cała impreza została zabezpieczona medycznie przez ochotników z OSP Zapolice. Mecze sędziowane były przez nauczycieli z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Gomunicach.

Więcej o:
powiat radomszczański jedlno turniej siatkówka turniej służb mundurowych
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE