Skorzystaj z darmowego czipowania w schronisku w Radomsku

Skorzystaj z darmowego czipowania w schronisku w Radomsku Fot. arch. schorniska

Nadarza się kolejna okazja. Radomszczanie będą mogli zaczipować swojego psa lub kota. Schronisko w Radomsku zaprasza w najbliższą sobotę (24 lipca) w godz. 11.00-13.00. Czipowanie jest bezpłatne. Co daje ? O to spytaliśmy Monikę Stelmaszczyk, lekarza weterynarii.

- Każdego roku sporo zagubionych zwierząt trafia do schronisk dla bezdomnych zwierząt. Niestety, niektóre z tych zwierząt nigdy nie wracają do swoich właścicieli tylko dlatego, że nie można ich zidentyfikować. Jedyne skuteczne rozwiązanie to zaczipowanie swojego pupila. Samo zaczipowanie nie wystarczy. Aby czip spełniał swoje 100% właściwości należy zarejestrować go w bazie. Dzięki takiej rejestracji numer czipa twojego zwierzaka będzie przypisany do twoich danych, co zdecydowanie ułatwi mu powrót do domu w razie jego zaginięcia - wyjaśnia Monika Stelmaszczyk.

- Uwaga. Psy lub koty mogą zaczopować tylko mieszkańcy Radomska. Właściciel psa lub kota musi posiadać przy sobie dowód osobisty i książeczkę zdrowia zwierzęcia psa - mówi Anna Wieczorek, kierownik schroniska w Radomsku.

Kamera portalu Radomsko24.pl w schronisku też będzie. Masz pytania dotyczące czopowania? Napisz do nas, a otrzymasz odpowiedź. Czekamy: redakcja@radomsko24.pl.

Więcej o:
schronisko dla bezdomnych zwierząt schronisko radomsko czipowanie radomsko czipowanie w radomsku
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE