Siłownia Panaceum wraca do pracy. Będzie przygotowywać do maratonów fitness

Siłownia Panaceum wraca do pracy. Będzie przygotowywać do maratonów fitness Fot. Panaceum Fitness Klub

Postanowiliśmy przeorganizować pracę Klubu – czytamy na oficjalnym faccebookowym profilu siłowni Panaceum. Już od poniedziałku będzie można się tam przygotować do maratonów fitness, maratonów tanecznych, zawodów boksu tajskiego i zawodów crossfitowych, a także wziąć udział w odbywających się codziennie turniejów.

- Kochani, po głębokiej i wyczerpującej analizie nowych obostrzeń wdrożonych od 17.10.2020 r. postanowiliśmy tymczasowo przeorganizować działalność Klubu i otworzyć się w nowej formule od jutra - 19.10.2020 r. - piszą na Facebooku pracownicy Panaceum.

Zajęcia przygotowujące m.in. do maratonów fitness będą trwać 50 minut, a żeby wziąć w nich udział należy zapisać się wcześniej na listę i uiścić stosowną opłatę. W sali głównej odbywać się będą natomiast zawody w dwóch dyscyplinach: wyciskanie sztangi na leżąco oraz jazda na czas na rowerze treningowym.

Od poniedziałku do piątku zawody będą trwać od 6 do 23, w soboty od 7 do 20, a w niedziele – od 9 do 20. W zawodach może uczestniczyć każdy, kto wpisze się wcześniej na listę i wpłaci wpisowe (do udziału uprawnia też karnet na siłownię).

- Odpowiednia rozgrzewka jest bardzo ważna, dlatego też Panaceum Fitness Club udostępni sprzęt niezbędny do jej przeprowadzenia. Pracownicy i trenerzy nie będą ingerować w czas oraz sposób rozgrzewki, jednakże prosimy o stosowanie się do aktualnie obowiązujących zasad sanitarno-epidemiologicznych na terenie całego obiektu sportowego – czytamy w poście.

Więcej o:
panaceum sport fitness obostrzenia pandemia siłownie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE