Siatkarze METPRIM Volley Radomsko bez punktów w meczu z Bielawianką

W drużynie METPRIM Volley Radomsko bardzo stabilnie. Radomszczanie w II lidze siatkówki przegrali 14 spotkanie z rzędu. W sobotę 6 stycznia nasi zawodnicy ulegli we własnej hali Bielawiance Bester 3:1.

Pierwszy set napawał optymizmem na wygranie nawet całego spotkania przez METPRIM Volley Radomsko. Gospodarze zagrali dobrą partię i wygrali ją 25:18. W kolejnych setach inicjatywę przejęli przeciwnicy. Przyjezdni z Bielawy wygrali trzy z sety z rzędu 25:20, 25:20, 25:22 i tym samym całe spotkanie 3:1. MVP spotkania wybrany zawodnik gości Krystian Bangrowski.

- Ten mecz był do wygrania. Po pierwszym meczu nasi siatkarze rozbudzili nadzieję. Później goście wykorzystali słabość naszej drużyny. My bardzo przeciętnie na pozycji rozgrywającego. Zasłużone zwycięstwo Bielawianki – mówił w transmisji meczu na YouTube Paweł Kowalczyk, prezes klubu.

METPRIM Volley Radomsko w tabeli nadal ostatni. W dorobku ma jeden punkt.

Okazja do wygrania pierwszego meczu w sezonie nadarzy się w niedzielę 7 stycznia. Tego dnia o godz. 16.00 w hali w PSP nr 6 Volley Radomsko podejmie KPS Chełmiec Wałbrzych. W pierwszym meczu tych drużyn lepszy okazał się Chełmiec wygrywając 3:0.