Radomsko, Łódzkie -2.2o Sobota, 23 Lutego 2019

Sezon na łyżwy rozpoczęty!

Sport i rekreacja
Beata Januszewska

6 grudnia w mikołajki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczął zimowy sezon 2018/2019. Otwarto lodowisko, na którym święty Mikołaj rozdawał przybyłym dzieciom prezenty. Instruktorzy natomiast prowadzili zajęcia z nauki jazdy na łyżwach oraz ciekawe konkursy.

W mikołajki MOSiR przygotował dzień pełen atrakcji dla dzieci. Na lodowisku przy Leszka Czarnego w Radomsku młodzież tego dnia mogła za darmo rozpocząć zimowy sezon. Na tych, którzy nie potrafią jeszcze jeździć czekała darmowa nauka jazdy, którą prowadzili instruktorzy. Przygotowano również sporo atrakcji, m.in. konkursy, gry i zabawy dla dzieci. Słodkie upominki wręczał dzieciom św. Mikołaj. W dniu 6 grudnia wstęp na lodowisko był bezpłatny.

Lodowisko będzie czynne codziennie w godzinach od 10 do 20. Każdego dnia przewidziane są dwie przerwy techniczne w godzinach 13.00-14.00 oraz 17.00-18.00, podczas których pracownicy będą porządkować taflę lodowiska, tak aby jazda była atrakcyjna i bezpieczna. W czasie trwania przerw nie będzie możliwości wejścia na lód.

Cennik lodowiska:
bilet wejściowy - 6 zł (bez ograniczeń czasowych)
wypożyczenie łyżew - 6 zł/h
wynajęcie lodowiska - 200 zł/h.

W każdą środę od godziny 18 i w niedzielę od godziny 11 do 13 instruktorzy będą prowadzić zajęcia z nauki jazdy.

komentarze