Seria LEGO® NINJAGO® - na ratunek smokom!

Seria LEGO® NINJAGO® - na ratunek smokom!

Zestawy z serii LEGO® NINJAGO® cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzieci w różnym wieku, zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Budowanie z nich, jak i używanie gotowych już modeli dostarcza przecież mnóstwa rozrywki. Jeżeli zatem Twoja pociecha zalicza się do miłośników wspomnianej serii, jeden z wyjątkowych zestawów może stanowić dla niej świetny prezent.

Lawowy smok zmieniający się w falę ognia na pewno wywoła zachwyt!

Wśród wyjątkowych zestawów LEGO NINJAGO znajduje się między innymi Lawowy smok zmieniający się w falę ognia. To zestaw dedykowany dzieciom od ósmego roku życia, składający się aż z 479 elementów. Dołączonych jest do niego aż pięć wielokolorowych postaci, które uczynią zabawę jeszcze atrakcyjniejszą. Nie brakuje ciekawych akcesoriów, wśród których znalazły się katany czy przepiękny, złoty młot. W zależności od indywidualnych preferencji, dziecko może przełączyć swój model smoka z trybu pokojowego w tryb bojowy. Zestaw LEGO NINJAGO Lawowy smok zmieniający się w falę ognia wyposażony został również w majestatyczny poduszkowiec. To właśnie przy jego pomocy Lord Ras może przybyć na miejsce starcia. Wyjątkowy zestaw może stanowić nie tylko zabawkę, ale również dekorację pokoju. Po złożeniu, smok ma 18 centymetrów wysokości, 29 centymetrów długości oraz 15 centymetrów szerokości. Nie zdziw się zatem, jeżeli Twoje dziecko ustawi go na swoim regale bądź na biurku.

Wyjątkowa Smocza moc Zane'a - wyścigówka spinjitzu 

Zestaw LEGO NINJAGO Smocza moc Zane'a to kolejny zestaw, na który warto zwrócić uwagę, jeżeli chce się podarować swojemu dziecku wspaniałą zabawkę, która sprawi mu mnóstwo frajdy. Jest on dedykowany dzieciom od siódmego roku życia i składa się z 307 elementów. Wydaje się więc, że jego złożenie powinno stanowić dla pociechy umiarkowane wyzwanie.  Przejrzyste instrukcje, także te w aplikacji LEGO Builder umożliwią rozwiązanie drobnych kłopotów konstrukcyjnych, jeżeli takowe się pojawią. Do zestawu dołączono cztery unikalne minifigurki przedstawiające wojowników ninja. Mają oni do dyspozycji aż dwie wspaniałe katany, przy pomocy których będą mogli zadawać obrażenia napotkanym na swojej drodze wrogom. Łączenie ze sobą poszczególnych klocków to wspaniała i niezwykle inspirująca zabawa. Dostarczy Twojemu dziecku wielu niezapomnianych wrażeń, ale także pomoże trenować cierpliwość. Warto zachęcić pociechę do skorzystania z funkcjonalnej aplikacji LEGO Builder, nawet jeśli nie ma kłopotów z samodzielnym budowaniem. Umożliwia ona bowiem bardzo dokładne oglądanie swoich modeli w 3D. 

A może Smok Ziemi Cole'a EVO? 

Swoją uwagą warto obdarzyć również zestaw LEGO NINJAGO Smok Ziemi Cole'a EVO. Ucieszy się z niego każdy siedmiolatek zafascynowany światem smoków, a więc nie tylko chłopiec, ale i dziewczynka. Kogo bowiem nie zachwycają te przepiękne, magiczne stworzenia? Ich majestatyczny wygląd potrafi onieśmielić nawet dorosłego. Mowa tu zwłaszcza o skrzydłach, które przykuwają uwagę w pierwszej kolejności. Zestaw złożony jest z 285 elementów. Zawiera aż dwie minifigurki, urozmaicające zabawę. Największą zaletą smoka jest to, iż posiada on ruchome nogi, głowę, ale również i ogon. Po złożeniu, figurka smoka będzie miała 14 centymetrów wysokości. Dzięki temu, pociecha z powodzeniem może zabrać ją ze sobą na plac zabaw, a także do szkoły. Jeżeli dziecko posiada również inne zestawy LEGO NINJAGO, zabawa może okazać się jeszcze bardziej ekscytująca. Im bogatsza wyobraźnia pociechy, tym więcej scenariuszy do odtworzenia. 

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE