Serenada nagrodzona

Serenada nagrodzona Fot. MOK Głowno

Chór „Serenada”, działający przy Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Radomsku został laureatem wielu nagród i wyróżnień podczas XI Artystycznych Spotkań Seniorów ,,Czar Jesieni” organizowanych w Głownie.

W odbywających się tradycyjnie na początku września Spotkaniach Seniorów udział wzięło 42 wykonawców, m. in. zespoły śpiewacze, duety, soliści, gawędziarze i twórcy poezji z kilkudziesięciu miast środkowej Polski. Prezentacje oceniało profesjonalne jury.

Reprezentujący Powiat Radomszczański chór „Serenada” pod dyrekcją Jana Mielczarka zdobył II miejsce w kategorii zespołów wokalnych (wśród 25 rywalizujących zespołów). Sukcesem mogą także pochwalić się Romualda Gotwald i Olga Dąbrowska, które zdobyły I miejsce w kategorii duety, a także Wanda Małek, laureatka I miejsca w kategorii gawędziarze oraz wyróżnienia w kategorii twórczość poetycka.

- Swymi sukcesami zespół ,,Serenada” przyczynił się do promocji Powiatu Radomszczańskiego – podkreśla Jan Mielczarek.

Jan Mielczarek otrzymał podziękowanie za dobre przygotowanie „Serenady” do przeglądu twórczości seniorów. Zespół otrzymał łącznie 7 dyplomów, 5 statuetek i nagrody rzeczowe.

Więcej o:
serenada chór serenada chór radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE