Seniorzy z DDPS w Radomsku usiedli przy wigilijnym stole

Seniorzy z DDPS w Radomsku usiedli przy wigilijnym stole Fot. UM Radomsko

Podopieczni Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Radomsku usiedli dziś do wspólnego wigilijnego stołu. Wraz z nimi prezydent Jarosław Ferenc, który złożył seniorom najlepsze życzenia.

- Życzę Państwu przede wszystkim zdrowia i tego, abyście zawsze z radością tu przychodzili i cieszyli się towarzystwem znajomych, przyjaciół – mówił do zebranych prezydent.

Życzenia dla podopiecznych DDPS złożył także dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Andrzej Barszcz oraz kierownik Monika Nowakowska, która na co dzień pracuje z seniorami.

Po życzeniach wszyscy podzielili się opłatkiem i zaśpiewali kolędy. Potem pozostało już tylko cieszyć się ze spędzonego wspólnie czasu przy stole pełnym pysznych wigilijnych potraw. Każdy z podopiecznych otrzymał także drobny świąteczny upominek.

Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Radomsku jest komórką organizacyjną Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku. Z usług DDPS mogą korzystać osoby starsze, samotne, renciści, emeryci spełniający kryteria określone w ustawie o pomocy społecznej.

Więcej o:
radomsko wigilia ddps radomsko dzienny dom pomocy społecznej radomsko święta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE