Sekretarz stanu Marcin Ociepa zachęcał w Radomsku do głosowania na Krzysztofa Cieciórę

W czwartek, 12 września miała miejsce pierwsza kampanijna konferencja kandydata Prawa i Sprawiedliwości do sejmu w wyborach parlamentarnych, Krzysztofa Ciecióry. Poparcia udzielił mu Marcin Ociepa, sekretarz stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii.

Sekretarz Stanu Marcin Ociepa w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, odpowiedzialny jest m.in za sprawy europejskie i kwestie związane z innowacyjnością polskiej gospodarki. Do Radomska przyjechał, aby wspierać Krzysztofa Cieciórę w wyborach parlamentarnych oraz aby zachęcić do oddawania głosów na niego.

- Przyjechałem dzisiaj do Radomska, aby prosić państwa o poparcie kandydatury wojewody Krzysztofa Ciecióry do sejmu z bardzo prostego powodu. Bardzo potrzebujemy silnego głosu Radomska i powiatu radomszczańskiego w polskim parlamencie. Filozofia naszego rządu różni się diametralnie od filozofii rządów naszych poprzedników, którzy forsowali taki model rozwoju państwa opartego na wspieraniu tylko dużych metropolii. (…) Na pewno dla Radomska i tej ziemi, będzie na kolejne cztery lata wielką wartością i wzmocnieniem osobowość Krzysztofa Ciecióry, którego znam od wielu lat, jako człowieka skutecznego, aktywnego i dynamicznego, który potrafi zarządzać dużymi projektami i upominać się o sprawy swojego miasta. W jakie rejony będzie można zaangażować przyszłego posła Cieciórę? To jest przede wszystkim strefa ekonomiczna. My dzisiaj, jako resort nadzorujemy wszystkie specjalne strefy ekonomiczne w kraju. Pracujemy z nimi, aby pozyskiwać dla Polski, ale także dla regionu konkretne inwestycje. (…) Potrzebujemy posła z ziemi radomszczańskiej, który będzie pilnował specjalnej strefy ekonomicznej, żeby sprowadzić tutaj inwestorów. Deklaruję, że pan wojewoda będzie miał szeroko otwarte drzwi do zarządu strefy. A zarząd strefy będzie zobligowany do tego na wniosek pana wojewody aby w sposób szczególny potencjał inwestycyjny całego okręgu promować
- mówi Marcin Ociepa.

Jak zapewniał Ociepa aktywność po wygranych wyborach Krzysztofa Ciecióry widoczna będzie również w nowych inwestycjach w zaawansowane technologie związane z odnawialnymi źródłami energii.

Więcej o:
wybory 2019 radomsko wybory 2019 kampania wyborcza pis wybory pis wybory parlamentarne wybory do sejmu i senatu
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE