Sebastian Musiał zagra w Grand Prix Polski

Sebastian Musiał zagra w Grand Prix Polski Fot. UMLKS

W Łodzi i Moszczenicy (12 lutego) przy tenisowych stołach grali kadeci i juniorzy podczas III Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego. Startowali tam zawodnicy UMLKS Radomsko.

W kategorii kadetów wygrał Sebastian Musiał, mimo że jest jeszcze młodzikiem. Na miejscach 13-16 uplasował się Kacper Cieciura, a Adam Gierasimiuk i Szymon Janocha 17-20.

- Bardzo cieszy rewelacyjna forma Sebastiana, który pokonał kilku wyżej notowanych zawodników występujących w II lidze, a to cieszy – mówił po zawodach Jacek Kawka, trener zawodników UMLKS Radomsko.

W kategorii kadetek Kasia Gołdon uplasowała się na 8. miejscu, w juniorach Sebastian Musiał na miejscach 9-12, a Kacper Cieciura 25-28.

Teraz przed Sebastianem Musiałem występy w Grand Prix Polski w Sępólnie Krajeńskim ( kat. młodzicy) oraz w Łaziskach Górnych (kat. kadeci). Oba turnieje zaplanowano na marzec.

umlks radomsko tenis radomsko jacek kawka tenis umlks radomsko sebastian musiał W Łodzi i Moszczenicy (12 lutego) przy tenisowych stołach grali kadeci i juniorzy podczas III Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego. Startowali tam zawodnicy UMLKS Radom