Seans z Bobasem: (Nie)znajomi w Kinie Pasja MDK Radomsko

Seans z Bobasem: (Nie)znajomi w Kinie Pasja MDK Radomsko

Kino Pasja Miejskiego Domu Kultury w Radomsku zaprasza przyszłe mamy i młodych rodziców z niemowlakami oraz dziećmi (do 5. roku życia) na Seans z Bobasem. Spotkanie jest okazją do nadrobienia zaległości kinowych.

Seanse z  Bobasem przystosowane są do obecności najmłodszych. Na sali kinowej będzie wyższa temperatura, lekko przygaszone światło, a dźwięk będzie ściszony. Układając repertuar cyklu, kino bierze pod uwagę czy w danym filmie nie ma brutalnych scen, wątków erotycznych lub przekleństw, dzięki czemu seanse są całkowicie bezpieczne dla maluchów.

Maluchy będą mogły pobawić się na specjalnie przygotowanym przed ekranem kinowym mini placu zabaw wyposażonym w zabawki, książeczki i pluszaki, a w foyer MDK rozłożony zostanie przewijak.

Podczas seansu dzieci pozostają pod opieką rodziców/opiekunów.

Film: (NIE)ZNAJOMI

Data: 5 października, godz. 16.00

Reżyseria: Tadeusz Śliwa. Gatunek: Komedia. Produkcja: Polska 2019. Czas trwania: 103 minut. Bilety: 14 zł (dzieci do lat 5 wstęp darmowy).

Opis filmu:

Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

Więcej o:
kino mdk mdk radomsko kino radomsko repertuar kina mdk seans z bobasem radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE