Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku otrzymało świąteczny prezent

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku otrzymało świąteczny prezent Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku

Fundacja Warto Pomagać przekazała dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku darowiznę, 5 tys. zł – za to została zakupiona parownica oraz żwirek i smycze.

Tuż przed świętami schronisko w Radomsku może cieszyć się z hojnej darowizny. Fundacja Warto Pomagać przekazała fundusze na zakup profesjonalnej parownicy, która będzie służyć w schronisku do sprzątania i dezynfekcji. Koszt tego sprzętu to 4 tys. zł. Za pozostały tysiąc zł zakupiono 120 kg silikonowego żwirku i smycze dla piesków.

- Wasza pomoc jest dla nas jest po prostu nieoceniona i jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni! Pragniemy podziękować wolontariuszom Fundacji za ich zaangażowanie i wielkie serce. Podziękowania posyłamy również dla niesamowitej Pani Julity Lewandowskiej – mówi Anna Wieczorek, mistrz schroniska w Radomsku.

Więcej o:
schronisko radomsko radomsko schronisko dla zwierząt fundacja warto pomagać radomsko radomsko darowizna od fundacji parownica schronisko radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE