Samorządowcy grają w piłkę plażową

20 czerwca nad zalewem w Kodrębie rozegrano III Spartakiadę Samorządowców w Piłce Plażowej. Rywalizację zwyciężyli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Radomsku, którzy prowadzą także w... ››

20 czerwca nad zalewem w Kodrębie rozegrano III Spartakiadę Samorządowców w Piłce Plażowej. Rywalizację zwyciężyli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Radomsku, którzy prowadzą także w klasyfikacji generalnej.

 

Na boisku zaprezentowały się trzy dwieosobowe drużyny. Drugie miejsce zajęli samorządowcy z gminy Gomunice, trzecie miejsce - z gminy Dobryszyce.

 

Do tej pory zorganizowano już spartakiady w halowej piłce nożnej, siatkówce i strzelaniu. W klasyfikacji generalnej prowadzi Starostwo Powiatowe w Radomsku (51 pkt.), na drugim miejscu znajduje się gmina Gomunice 944 pkt.), na trzecim - gmina Dobryszyce (31 pkt). Czwarta jest gmina Wielgomłyny (25 pkt.), piąta - Masłowice (24 pkt.), szósty - Urząd Miasta Radomska (20 pkt.). Dalej gmina Kobiele Wielkie (16 pkt.), Żytno (12 pkt.) i Kodrąb (10 pkt.)

Więcej o:
starostwo powiat radomszczański
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE