Są pieniądze na szkolenia. ŁSSE w Radomsku

 Są pieniądze na szkolenia. ŁSSE w Radomsku

Augustin Egurrola, Eko Bio i Corin… Co wspólnego mają ze sobą: tancerz, firma dbająca o środowisko i marka, produkująca ekskluzywną bieliznę? Wszyscy już skorzystali z projektu Strefa RozwoYou, oferującego przedsiębiorcom z regionu dofinansowanie na podnoszenie kompetencji pracowników. Do tego grona wkrótce dołączą kolejne firmy, bo Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. prowadzi nowy nabór do programu. Inny niż dotychczas – terenowy.

Mobilne centrum doradcze i punkt rekrutacyjny do końca czerwca odwiedzą 22 powiaty w regionie. Konsultanci odpowiedzą na pytania: jak działa projekt Strefa RozwoYou, kto może liczyć na dofinansowanie oraz czym są bony rozwojowe. Udzielą wyczerpujących informacji wszystkim zainteresowanym przedsiębiorcom, pomogą też na miejscu wypełnić aplikację. Spotkanie z doradcą przy Camperze Regio Strefy to szansa, by wziąć udział w projekcie i skorzystać z dofinansowania w tej rundzie naboru wniosków do Strefy RozwoYou.

Specjalny Camper Regio Strefy będzie czekał na przedsiębiorców 25 czerwca (poniedziałek) w godz. 12.30- 18.30, na ul. Tysiąclecia 5 przy Urzędem Miasta w Radomsku.

Więcej o:
łsse informacja strefa strefa radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE