Są dotacje na uruchomienie działalności dla osób poniżej 30 roku życia

Są dotacje na uruchomienie działalności dla osób poniżej 30 roku życia Fot. pixabay.com

Jeśli jesteś osobą pozostającą bez pracy, mieszkasz bądź uczysz się na terenie województwa łódzkiego i masz mniej niż 30 lat, możesz uzyskać dofinansowanie na założenie firmy.

Wsparcie udzielane jest w ramach projektu dotacyjnego „BiznesUP! Young – subregion piotrkowski”, realizowanego przez fundację Łódź Art Center ze środków Unii Europejskiej.

Projekt zapewnia wsparcie szkoleniowe i finansowe dla osób w wieku 18-29 lat - pozostających bez pracy mieszkańców/uczących się z powiatów: bełchatowskiego, opoczyńskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego, tomaszowskiego i miasta na prawach powiatu Piotrków Trybunalski.

Oferowane jest wsparcie finansowe w łącznej wysokości 39.850,00 zł (jednorazowa dotacja: 23050,00 zł oraz 6 transz wsparcia pomostowego po 2800,00 zł) na założenie firmy. Dotacja jest bezzwrotna. (warunkiem jest utrzymanie założonej w projekcie firmy przez minimum 12 miesięcy i – co oczywiste – rozliczenie uzyskanego wsparcia).

Więcej informacji NA STRONIE 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem: 737 953 011.

Projekty z cyklu „BiznesUP! Young” współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański działalność gospodarcza pieniądze dotacja osoby poniżej 30 lat wsparcie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE