RUTW zaprasza na konferencję dotyczącą przemocy wobec osób starszych

RUTW zaprasza na konferencję dotyczącą przemocy wobec osób starszych Fot. ilustracyjne/pixaby.com

Radomszczański Uniwersytet III Wieku zaprasza na konferencję pt. „Przemoc wobec osób starszych”, która odbędzie się 15 marca, w godz. 12.00-14.00. Wydarzenie będzie transmitowane w Internecie.

Prof. Marcin Wiącek, Rzecznik Praw Obywatelskich we współpracy z Wiesławą Borczyk, prezesem Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku organizują konferencję pt. „Przemoc wobec osób starszych”, która odbędzie się 15 marca w godz. 12.00-14.00. Wydarzenie będzie transmitowane w Internecie na tej stronie.

- Temat przemocy jest niezwykle ważny dla każdej osoby wrażliwej na krzywdę drugiego człowieka. Wiemy, że nie wszyscy zainteresowani mogą dotrzeć do Warszawy lub mają możliwość uczestniczyć online w tym wydarzeniu, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych seniorów serdecznie zapraszamy do Muzeum Regionalnego w Radomsku, gdzie wspólnie będziemy uczestniczyć w konferencji. Zapraszamy na transmisję konferencji, po której porozmawiamy, co możemy zrobić, aby przeciwdziałać przemocy w naszym środowisku, nie przechodzić obojętnie obok osoby krzywdzonej i jak ją wspierać. Nasze spotkanie planujemy w godzinach 12.00-14.00 - informuje RUTW. 

Więcej o:
rutw uniwersytet rutw radomsko przemoc
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE