Ruszyła rejestracja wolontariuszy WOŚP w Radomsku

Sztab 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, działający w Miejskim Domu Kultury w Radomsku rozpoczyna rekrutację wolontariuszy.

Sztab 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, działający w Miejskim Domu Kultury w Radomsku rozpoczyna rekrutację wolontariuszy.
foto:archiwum radomsko24.pl
Rejestracja odbywać się będzie drogą elektroniczną. Oznacza to, że każda osoba, która chce zostać wolontariuszem oprócz wypełnionej ankiety, musi dostarczyć zdjęcie w formacie jpg. nie mniejsze niż 800 x 800 pikseli. Pamiętajcie, że dostarczone przez Was zdjęcie będzie zamieszczone na identyfikatorze. Jeżeli nie macie możliwości wykonania takiego zdjęcia zapraszamy do MDK gdzie zostanie zrobione na miejscu nieodpłatnie.

Regulamin oraz ankieta do wypełnienia do pobrania poniżej artykułu
.

Po rejestracji z systemu wygenerowane zostanie oświadczenie wolontariusza, które musi być przez Was podpisane, a w przypadku osób niepełnoletnich również przez rodzica lub opiekuna. Brak podpisów na oświadczeniu to brak identyfikatora i niemożność kwestowania podczas finału. Ostateczny termin rejestracji upływa z dniem 16 grudnia 2013 r.

12 stycznia 2014 podczas 22. Finału WOŚP zbiera: „Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej Seniorów.”

MDK zaprasza także na spotkanie informacyjne dla wszystkich, któzy chcieliby się zaangażować w organizację radomszczańskiego finału WOŚP. Zaplanowano je na 28 listopada 2013 r. o godz. 11.00.

Koordynatorem Sztabu 22. Finału WOŚP w Radomsku jest Anna Kulikiewicz

Więcej o:
wośp 2014 wielka orkiestra świątecznej pomocy sztab mdk miejski dom kultury
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE