Ruszyła internetowa zbiórka na utrzymanie centrum terapii „Koniczynka”

Ruszyła internetowa zbiórka na utrzymanie centrum terapii „Koniczynka” Fot. zrzutka.pl

Na portalu www.zrzutka.pl ruszyła zbiórka pieniędzy na utrzymanie działalności centrum terapii, prowadzonego przez radomszczańskie Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych „Koniczynka”. Po tym, jak w Polsce został wprowadzony stan epidemii uniemożliwiający funkcjonowanie centrum, placówka znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Grozi jej likwidacja.

Centrum terapii „Koniczynka” to miejsce, gdzie każdego dnia jego pracownicy walczą o cud. Pomagają dzieciom z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Są to dzieci z autyzmem, porażeniem mózgowym, zespołem downa i wieloma innymi problemami.

- Mamy ponad 200 podopiecznych, którzy są dla nas jak rodzina. A teraz ten wielki trud, wysiłek, wyrzeczenia zawisły na włosku, centrum może przestać istnieć. Od marca Stowarzyszenie nie funkcjonuje, ale musi utrzymać 13 pracowników, opłacać zobowiązania i rachunki. Tak ciężko jeszcze nie było. Sytuację utrudnia umiejscowienie placówki na terenie szpitala. Dlatego prosimy pomóżcie, każda złotówka ma znaczenie. Dzięki wam może się udać, pomóżcie nam przetrwać, to będzie kolejny cud, może największy – apeluje Katarzyna Chybała, prezes stowarzyszenia.

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ, POMÓŻ „KONICZYNCE”!

Więcej o:
radomsko centrum terapii koniczynka radomsko zbiórka koniczynka zrzutka.pl
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE