Ruszył nabór uzupełniający wniosków na najem lokalu w bloku przy ul. Sadowej 7e

Ruszył nabór uzupełniający wniosków na najem lokalu w bloku przy ul. Sadowej 7e Fot. UM Radomsko

Urząd Miasta w Radomsku ogłosił nabór uzupełniający wniosków na najem lokalu mieszkalnego w wielorodzinnym bloku przy ul. Sadowej 7e. Właścicielem i administratorem budynku przy ul. Sadowej 7e będzie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Radomsku.

Przydział lokali mieszkalnych odbywać się będzie na zasadach i według kryteriów ujętych w uchwale Rady Miejskiej w Radomsku z dnia 16 kwietnia 2020 roku w sprawie przyjęcia zasad przeprowadzenia naboru wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych, określenia kryteriów pierwszeństwa, zasad przeprowadzania oceny punktowej oraz wysokości kaucji i maksymalnego dochodu dla mieszkań budowanych w ramach pomocy państwa w ponoszeniu wydatków mieszkaniowych w pierwszych latach najmu mieszkania, z wykorzystaniem finansowania zwrotnego i wsparcia z Funduszu Dopłat.

Warunkiem ubiegania się o najem lokalu mieszkalnego w wielorodzinnym bloku przy ul. Sadowej 7 e jest złożenie wniosku wraz z wymaganymi dokumentami.

Kompletny wniosek należy złożyć w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Radomsko, ul. Tysiąclecia 5, 97-500 Radomsko (parter).

Druk wniosku o zawarcie umowy najmu dostępny jest również na stronie internetowej Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Radomsku Sp. z o.o. oraz w formie papierowej w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Radomska i siedzibie Spółki TBS, ul. Kościuszki 12a, 97-500 Radomsko.

Wnioski niekompletne lub złożone poza terminem wyznaczonym na składanie wniosków nie będą rozpatrywane.

Wnioski można składać w terminie 5-30 października 2020 r.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko tbs radomsko blok ulica sadowa nabór wniosków
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE