Ruszają konkursy wiedzy technicznej w „Elektryku”

Ruszają konkursy wiedzy technicznej w „Elektryku”

Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku zaprasza młodzież gimnazjalną oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursach o tematyce informatycznej i elektronicznej. Fani techniki, robotów, programowania i informatyki będą mogli sprawdzić się w testach internetowych i wygrać bardzo atrakcyjne nagrody! Na zwycięzców czekają m.in.: sprzęt komputerowy, programowalny robot RoboRobo, smartwatch’e z funkcją telefonu, dwa drony, power banki, profesjonalne słuchawki i wiele innych ciekawych upominków.

Już w dniach 14 i 15 lutego 2017 roku, na stronie: elektronik.zse-e.edu.pl odbędą się eliminacje do konkursu „Elektronika to jest to!”, a 16 i 17 lutego na stronie: puchar.zse-e.edu.pl swoich sił będą próbowali fani informatyki. Konkurs elektroniczny skierowany jest do uczniów gimnazjum, natomiast drugi – dla uczniów gimnazjum i wszystkich zainteresowanych osób, dla których powstała kategoria OPEN. Regulaminy konkursów znajdują się na wyżej wymienionych stronach internetowych.

Finał konkursów, w którym weźmie udział 30 uczestników z najwyższą punktacją będzie miał miejsce 28 lutego w ZSE-E. Wówczas podczas uroczystej sesji popularnonaukowej nastąpi  wręczenie nagród najlepszym.  Z wykładem z dziedziny informatyki zaprezentują się również pracownicy Politechniki Łódzkiej i Społecznej Akademii Nauk w Radomsku.

Honorowy Patronat nad konkursami objął Starosta Radomszczański Andrzej Plutecki. Nagrody ufundował także Prezydent Radomska Jarosław Ferenc.

info: ZSE-E Radomsko

Więcej o:
konkurs elektryk zse-e radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE