Radomsko, Łódzkie 21.0o Poniedziałek, 19 Sierpnia 2019

Rusza sprzedaż karnetów na mecze RKS Radomsko

Sport i rekreacja
Jacek Paszewski

Klub RKS Radomsko 9 lutego zaprasza na Ticket Day, czyli sprzedaż karnetów na mecze czwartoligowej drużyny w rundzie wiosennej.

Działacze RKS Radomsko zapraszają na dzień kibica w Studiu Foto Margot przy ul. Żeromskiego. Od godz. 10 do 14 piłkarze RKS Radomsko będą sprzedawać karnety na mecze żółto-niebieskich. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji m.in. zdjęć z zawodnikami, losowania nagród i rozmów o zbliżającej się rundzie rewanżowej.

Tego dnia w rolę sprzedawców wcielą się nasi piłkarze, będzie między innymi nowy nabytek klubu Bartosz Bujalski i kapitan RKS Bartosz Turniak. Każdy kto kupi karnet będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z piłkarzem.

- Dodatkowo każdy kto kupi karnet weźmie udział w losowaniu nagród, a będą to: spersonalizowana koszulka meczowa RKS z ulubionym numerem i napisem, bilet VIP na wybrany mecz RKS, wraz z wjazdówką na parking, cateringiem i miejscem na sektorze VIP oraz zestaw gadżetów RKS - szalik, koszulka POLO, kubek i smycz – mówi Jakub Mielczarek z zarządu RKS Radomsko.

To pierwsza taka inicjatywa w historii klubu i miasta. Akcji przyglądają się media w całej Polsce. Czy kibice czwartoligowego klubu są w stanie kupić pół tysiąca karnetów?

komentarze