Ruch jednokierunkowy na strefie inwestycyjnej w Radomsku?

Ruch jednokierunkowy na strefie inwestycyjnej w Radomsku? Fot. Klaudia Gajda

Wzdłuż dróg na terenie strefy inwestycyjnej w Radomsku parkują samochody ciężarowe. To stwarza problemy komunikacyjne. Jak problem rozwiązać? Odpowiedź na to pytanie być może przyniesie czwartkowe (10 marca) spotkanie, organizowane w Urzędzie Miasta w Radomsku.

W czwartkowym spotkaniu wezmą udział przedstawiciele radomszczańskiego magistratu, policji oraz firm działających na terenie strefy.

Pomysł na rozwiązanie problemu z parkującymi pojazdami zaproponowała jedna z firm oraz policja. Chodzi o wprowadzenie na części dróg ruchu jednokierunkowego. Ten pomysł nie spodobał się części pracowników zakładów funkcjonujących na strefie a także urzędnikom.

- Taki wniosek padł podczas jednego z posiedzeń Zespołu ds. rozwiązywania problemów sieci drogowej. Miasto nie jest zwolennikiem takiego rozwiązania, jednak należy wziąć je pod rozwagę, stąd potrzeba omówienia tematu podczas spotkania – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta.

Czy takie rozwiązanie zostanie wprowadzone, czy też zostanie wypracowane inne? To okaże się po czwartkowym spotkaniu. Będzie ono zamknięte dla przedstawicieli mediów.

Więcej o:
radomsko strefa radomsko ruch jednokierunkowy spotkanie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE