RTOZ wygrało karmę, teraz czas na głosowanie na Kociarza Roku

Rok 2013 rozpoczął się dla Radomszczańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami pomyślnie. W styczniowym głosowaniu sklepu Krakvet zwierzęta wygrały karmę, a Prezes RTOZ została nominowana do tytułu „Kociarz Roku 2012”.

Rok 2013 rozpoczął się dla Radomszczańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami pomyślnie. W styczniowym głosowaniu sklepu Krakvet zwierzęta wygrały karmę i żwirek, a Prezes RTOZ została nominowana do tytułu „Kociarz Roku 2012”.

W głosowaniu na forum sklepu Krakvet RTOZ zebrało ponad 1000 głosów i zajęło I miejsce. Dzięki temu towarzystwo przez kilka miesięcy nie będzie musiało martwić się o jedzenie – nagrodą w konkursie jest bowiem możliwość zrobienia zakupów w sklepie Krakvet na kwotę 19 008 zł!


- Za te pieniądze będziemy mogli kupić karmę i żwirek dla naszych podopiecznych. Dziękuję bardzo wszystkim za oddane na nas głosy – mówi Andżelina Chodorek, Prezes RTOZ.


Skończyło się jedno głosowanie, w którym uczestniczyło RTOZ, a zaczęło się kolejne – na Kociarza Roku 2012. Organizuje je miesięcznik Cztery Łapy wraz z Polską Federacją Felinologiczną Felis Polonia. Wśród trzech nominowanych osób znalazła się właśnie Andżelina Chodorek, Prezes RTOZ.


Miesięcznik Cztery Łapy tak opisuje kandydaturę Pani Andżeliny Chodorek:


Pani Andżelina Chodorek w swoją pracę wkłada całe serce, dla tych, których los skrzywdził najbardziej, czyli bezdomnych kotów. Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami może pochwalić się liczbą ok. 100 adopcji w ciągu jednego roku. Jednak ta liczba nie mogłaby zostać osiągnięta, gdyby nie codzienna praca, troska, szukanie funduszy na pokarm i żwirek dla kotów, znajdowanie domów tymczasowych i stałych, szkolenie wolontariuszy i organizowanie akcji zbiórek dla kotów w przedszkolach, szkołach i sklepach. Oprócz bezpośredniej pomocy zwierzętom, Pani Andżelina Chodorek pomaga również właścicielom, którzy posiadają pod swoją opieką zwierzęta, głównie w kwestii sterylizacji. W umowie adopcyjnej zawarty jest również punkt, że niewysterylizowany przed adopcją kociak musi zostać poddany zabiegowi, do czego zobowiązuje się nowy właściciel. Można powiedzieć, że pomaganie to całe życie Andżeliny Chodorek. Każdy wyleczony i zaadoptowany kot to dla niej największe szczęście, które wywołuje łzy radości i przekonanie, że warto to robić.

Głosowanie trwa od 1 do 17 lutego na portalu Cztery-łapy.pl. Aby zagłosować, wystarczy tylko podać adres email.


Zapraszamy do głosowania na radomszczankę! Wyniki głosowania zostaną ogłoszone 18 lutego podczas gali w Warszawie.

Więcej o:
rtoz głosowanie kociarz roku andżelina chodorek
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE