Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 w Radomsku

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 w Radomsku

Po dwumiesięcznym odpoczynku uczniowie i nauczyciele powrócili w szkolne mury. W poniedziałek, 2 września w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Radomsku odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2019/2020.

Dla części uczniów rozpoczęcie roku szkolnego, to możliwość spotkania po dwumiesięcznej przerwie kolegów ze szkolnej ławy. Natomiast dla nowych uczniów rozpoczynających naukę w zerówce oraz w pierwszych klasach, już jutro szkolny dzwonek zabrzmi po raz pierwszy. Dziś poznali swoich wychowawców i nowych kolegów, z którymi wspólnie będą się uczyć przez najbliższe dziesięć miesięcy.  

- Nie tak dawno temu, bo dwa miesiące temu w tym samym miejscu żegnaliśmy ostatni rok szkolny. Wtedy życzyliśmy sobie udanych wakacji, miłego wypoczynku i nabrania sił do nauki na przyszły rok. Dzisiaj widzę u każdego uśmiech na twarzy i chęć do dalszej nauki. Życzę uczniom dużo zapału do nauki, bądźcie pracowici, a wtedy osiągnięcie sukcesy. Nauczycielom życzę jak najmniej problemów z uczniami, zdrowia i satysfakcji z wykonywanej pracy. Rodzicom zaś zadowolenia ze swoich dzieci i dobrej współpracy ze szkołą, nauczycielami, wychowawcami oraz dyrekcją
- mówił Marek Biesiada, dyrektor PSP nr 1.

Dla najmłodszych uczniów, szkoła znalazła sponsora. Polska Grupa Energetyczna Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna ufundowała dwie tablice do gry w koszykówkę.

Więcej o:
rozpoczęcie roku szkolnego radomsko nowy rok szkolny 2019/2020 szkoła nr 1 w radomsku podstawówka nr 1 radomsko rok szkolny
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE