[ROZMOWA] Krzysztof Widawski: Wspieramy rozwój branży stolarskiej i prezentujemy najnowsze trendy

[ROZMOWA] Krzysztof Widawski: Wspieramy rozwój branży stolarskiej i prezentujemy najnowsze trendy Fot. Na zdjęciach I edycja konferencji Korner Design

Już we wtorek, 19 marca 2024 r. odbędzie się w Radomsku druga edycja konferencji „Korner Design”. O celach tego wydarzenia rozmawiamy z Krzysztofem Widawskim – prezesem firmy „Korner”.

R24: Jakie cele chce osiągnąć firma Korner organizując II edycję konferencji? 

Krzysztof Widawski: Firma Korner organizując II edycję Konferencji Korner Design ma na celu kontynuację prezentacji najnowszych trendów w stolarstwie i wyposażeniu wnętrz. Dodatkowo dążymy do  ułatwienia przedsiębiorcom i lokalnym firmom dostępu do nowości branżowych, a także wspierania rozwoju branży meblarskiej. 

R24: Czy tematyka konferencji w II edycji pozostaje związana z najnowszymi trendami w stolarstwie i wyposażeniu wnętrz? 

Krzysztof Widawski: Tak, tematyka II edycji konferencji również koncentruje się na najnowszych trendach w stolarstwie i wyposażeniu wnętrz. Chcemy kontynuować misję prezentacji nowoczesnych rozwiązań i inspiracji dla branży meblarskiej. 

R24: Jakie nowe rozwiązania i trendy pojawią się podczas II konferencji Korner Design?

Krzysztof Widawski: W ramach prezentacji przedstawiona zostanie  nowa oferta blatów cienkich Ultrafit, a także zaprezentujemy innowacyjną ofertę w obszarze płyt laminowanych - nowe kolekcje Time of Oak oraz Verde by Korner. Poza nowościami związanymi stricte z branżą meblarską prelekcje będą dotyczyły tematów wspomagających prowadzenie firmy oraz optymalizację kosztów. Pokazana zostanie również kolekcja płyt specjalistycznych ogniotrwałych, wykorzystywanych między innymi w budynkach użyteczności publicznej. 

R24: Czy będziemy mogli dowiedzieć się na konferencji czegoś na temat przyszłości branży meblarskiej w tych trudnych  czasach?

Krzysztof Widawski: Tak, na II edycji Konferencji Korner Design planowane są prezentacje oraz wykłady, które koncentrują się na przyszłości branży meblarskiej, zwłaszcza w kontekście trudnych czasów, jakie obecnie przewijają się przez różne sektory gospodarki. Dr inż. Tomasz Wiktorski, będący jednym z prelegentów, przedstawi prognozy dotyczące rynku mebli, analizując zmiany, wyzwania oraz szanse, jakie stoją przed przedsiębiorcami w obliczu współczesnych trudności. Konferencja Korner Design stanowi doskonałą okazję do zdobycia wiedzy na temat perspektyw rozwoju branży meblarskiej w obliczu trudnych czasów, a także do nawiązania dialogu i wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami oraz ekspertami z dziedziny stolarstwa i wyposażenia wnętrz.

R24: Kto jest odbiorcą konferencji? Dla kogo skierowane są tematy poruszane na konferencji?

Krzysztof Widawski: Odbiorcami Konferencji Korner Design są przede wszystkim profesjonaliści, przedsiębiorcy, projektanci, producenci mebli, stolarze oraz wszyscy zainteresowani branżą stolarską i wyposażeniem wnętrz. Konferencja skierowana jest do szerokiego grona osób związanych z produkcją mebli, wzornictwem stolarskim, a także do tych, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w tej dziedzinie. Tematy poruszane na konferencji są ukierunkowane na prezentację najnowszych trendów, innowacji oraz praktycznych rozwiązań w branży meblarskiej. Obejmują one obszary takie jak nowoczesne technologie, wzornictwo stolarskie, materiały używane w produkcji mebli, narzędzia wspomagające dialog z klientem, a także prognozy i przyszłość rynku meblarskiego. W związku z tym, Konferencja Korner Design stanowi doskonałe forum dla przedstawicieli różnych sektorów branży meblarskiej, gdzie mogą wymieniać doświadczenia, zdobywać wiedzę oraz nawiązywać nowe kontakty biznesowe.

R24: Jakie są plany na przyszłość Konferencji Korner Design?

Krzysztof Widawski: Plany na przyszłość Konferencji Korner Design obejmują dalszy rozwój tego projektu jako ważnego punktu na mapie wydarzeń ogólnopolskich związanych z branżą meblarską. Organizatorzy  planują  poszerzenie zakresu tematycznego wydarzenia, zwiększenie liczby uczestników i odbiorców projektu oraz wprowadzenie  innowacji w omawianej branży, aby konferencja stała się jeszcze bardziej wpływowym i atrakcyjnym wydarzeniem w dziedzinie meblarstwa.

II Konferencja „Korner Design” odbędzie się we wtorek, 19 marca 2024 r. o godz. 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Patronat nad wydarzeniem objął portal Radomsko24.pl

Więcej o:
radomsko konferencja korner korner design krzysztof widawski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE