Rozmawiali o biznesie

Rozmawiali o biznesie Fot. PUP w Radomsku

W Radomsku odbyło się spotkanie informacyjne dla pracodawców i przedsiębiorców z terenu powiatu radomszczańskiego.

Od 2014 r., tradycyjnie na początku roku, organizowane jest spotkanie z pracodawcami i przedsiębiorcami z terenu powiatu radomszczańskiego. Spotkanie odbyło się w ramach partnerstwa lokalnego przez Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku wspólnie z Cechem Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku oraz Regionalną Izbą Przemysłowo – Handlową w Radomsku.

W spotkaniu wzięło udział ok 70 przedstawicieli lokalnych firm, które współpracują z PUP w Radomsku oraz nowi przedsiębiorcy, którzy tę współpracę dopiero zaczynają.

Celem przedsięwzięcia było zaprezentowanie oferty PUP w Radomsku i partnerów rynku pracy – Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców oraz Regionalnej Izby Przemysłowo Handlowej, skierowanej do pracodawców i przedsiębiorców. Podczas spotkania przedstawiciel Centrum Innowacji Biznesowej przedstawił informacje o programie „Łódzkie dla biznesu”. Uczestnicy mieli również możliwość zapoznania się z ofertą Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Bełchatowie dotyczącą funduszy europejskich, z których mogą korzystać, by móc rozwijać swój biznes. Szeroko omówiony został temat legalnego zatrudniania cudzoziemców.

Więcej o:
radomsko urząd pracy pup spotkanie przedsiębiorcy biznes
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE