Rozbiegajmy Radomsko świętuje urodziny

Rozbiegajmy Radomsko świętuje urodziny

Stowarzyszenie Rozbiegajmy Radomsko za kilka dni będzie świętować swoje 4. urodziny. Z tej okazji biegacze zorganizowali biegowe wyzwanie „4 x 444 km na 4. urodziny Rozbiegajmy Radomsko”. Celem wyzwania jest wspólne osiągnięcie dystansu 1776 km w ciągu 10 dni (9-19 lutego). W wyzwaniu udział biorą członkowie i sympatycy Rozbiegajmy Radomsko nie tylko z Radomska. Uczestnicy biegają po radomszczańskich ulicach i lasach, ale również w innych miastach Polski (Lublin, Opole, Toruń) czy po górach.

Urodzinowy bieg dla Rozbiegajmy Radomsko odbył się nawet w Hiszpanii. Niektórzy biegają powoli i zaliczają krótkie dystanse po 4 czy 6 km. Inni przygotowując się do wiosennych startów, a do wyzwania dorzucają biegi o długości ponad 20 km. Ale nie dystans i czas są tutaj najważniejsze, a wspólna pasja i aktywny i zdrowy tryb życia.

Wyzwanie odbywa się po raz drugi. W zeszłym roku Rozbiegajmy Radomsko świętując swoje 3. urodziny zorganizowało wyzwanie 3x333 km. Wtedy w ciągu 5 dni uczestnicy wyzwania przebiegli łącznie 1014 km

W tym roku po 4 dniach wyzwania mamy już 1318 km i około 60 osób zaangażowanych w akcję.

Więcej o:
rozbiegajmy radomsko biegacze bieg bieganie bieganie radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE