Rowerowe zaczepki z MOSiR

Rowerowe zaczepki z MOSiR Fot. ilustracyjne/freeimages.com

Już 8 i 9 lipca, MOSiR Radomsko szykuje atrakcyjne przygodowe rajdy na orientację adresowane do młodych rowerzystów (od 10 do 18 lat), którzy chcą spróbować swoich sił w rowerowej jeździe na orientację w terenie.

Uczestnicy rajdów będą mieli za zadanie w jak najkrótszym czasie jadąc rowerem i posługując się dostarczonymi przez organizatora mapami i kompasami odnaleźć 5 znaków specjalnych (skalpów) ukrytych w terenie leśnym wokół bazy rajdu.

Planowany dystans każdego rajdu nie będzie większy niż 10 kilometrów. Uczestnicy startują w rajdzie w trzech kategoriach wiekowych 10-13, 14-16, 17-18 lat.

Uczestnictwo w rajdach osoby niepełnoletniej  jest możliwe dopiero po telefonicznym zgłoszeniu przez rodzica udziału dziecka w imprezie oraz pobraniu, wypełnieniu i podpisaniu stosownego pisemnego zgłoszenia dostępnego na stronie www.mosir.radomsko.pl, którym to zgłoszeniem uczestnik okazuje się w bazie rajdu. 

Dodatkowym i ważnym warunkiem startu w rajdzie jest jazda na rowerze w kasku rowerowym, posiadanie pełnego bidonu wody oraz telefonu komórkowego z numerem bazy rajdu.

Harmonogram imprez:

8 i 11 lipca

godz.16.00 - odprawa uczestników w bazie rajdu zlokalizowanej przy krańcówce MPK na ul. Strażackiej (Sucha Wieś)
godz.18.00 - zakończenie rajdu, ognisko, kiełbaski

9 i 12 lipca

godz.16.00 - odprawa uczestników w bazie rajdu, ulica Kombatancka przy zbiorniku wodnym na Wymysłówku
godz.18.00 - zakończenie rajdu, ognisko, kiełbaski

Informacji na temat Rowerowych Zaczepek udziela instruktor MOSiR Artur Kwiatkowski pod nr tel. 505 620 307.

Więcej o:
mosir wakacje rajd rowerowy
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE