Rodzinna Majówka w Kinemie: Świętuj Wiosnę w Rytmie Muzyki i Radości!

Rodzinna Majówka w Kinemie: Świętuj Wiosnę w Rytmie Muzyki i Radości!

W tym roku Miasto Radomsko serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania przyjścia wiosny podczas wyjątkowego wydarzenia - Rodzinnej Majówki w Kinemie, która odbędzie się 5 maja 2024 roku.

To nie będzie zwykła majówka! Przygotowaliśmy bogaty program pełen muzyki, tańca i familijnej zabawy, który połączy pokolenia i umożliwi każdemu uczestnikowi stworzenie niezapomnianych wspomnień. Zapraszamy do przeżycia tych magicznych chwil w sercu naszego miasta, w atmosferze radości, kolorów i wiosennej świeżości.

W Programie:

Biesiada z Saksofonem i Akordeonem

Zanurz się w dźwiękach muzyki na żywo, gdzie tradycyjne instrumenty stworzą atmosferę prawdziwej polskiej zabawy. Wspólny śpiew i taniec przy dźwiękach saksofonu i akordeonu pozwolą na chwilę zapomnienia i prawdziwe, rodzinne wspomnienia.

Potańcówka w Stylu Retro z DJ Helou

To będzie powrót do przeszłości! DJ Helou zabierze nas w muzyczną podróż, przywołując największe hity minionych dekad. Niech rytm i nostalgię połączy pokolenia na parkiecie!

Dodatkowo:

Dmuchane Atrakcje i Gastronomia

Między tańcami i śpiewami, nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, w tym dmuchanych zamków i zjeżdżalni, które zapewnią dzieciom aktywną zabawę. A kiedy głód da się we znaki, będzie można skosztować lokalnych przysmaków.

Animacje dla Dzieci

Nie zapomnieliśmy o naszych małych gościach – animatorzy zadbają o to, aby dzieciaki miały niezapomniane przeżycia, dzięki kreatywnym i edukacyjnym grom oraz warsztatom.

Miejsce Wydarzenia:

Spotkamy się na placu przy Kinemie, z wejściem od ul. Staszica. Początek zabawy zaplanowany jest na godzinę 16:00.

Nie przegapcie tej niezwykłej okazji, aby spędzić pierwszą majową niedzielę w wyjątkowym stylu. Rodzinna Majówka w Kinemie czeka, by zapewnić Wam radość, zabawę i niezapomniane wrażenia. 

Harmonogram Majówki w Radomsku – Poznaj Pełen Plan Wydarzeń!

Więcej o:
Radomsko majówka Kinema
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE