Robert Parzęczewski na Gali Boksu„Tymex Boxing Night 19”

Robert Parzęczewski na Gali Boksu„Tymex Boxing Night 19”

Robert Parzęczewski stoczy walkę podczas zbliżającej się Gali Boksu Zawodowego „Tymex Boxing Night 19”, która odbędzie się 26 listopada.

- Gala w Obornikach pokazała, że lokalni bohaterowie przyciągają kibiców do hal. Chcemy iść w tym kierunku wybierając miejsca naszych gal – mówi Mariusz Grabowski, szef Tymex Boxing Promotion.

Za niewiele ponad miesiąc, tj. 26 listopada odbędzie się gala „Tymex Boxing Night 19”. Transmisja w TVP Sport.

To będzie czwarta tegoroczna gala Tymexu, organizowana przez Mariusza i Marcela Grabowskich i Mariusza Konieczyńskiego z teamem. W marcu gala nr 16 odbyła się w Dzierżoniowie (Dolny Śląsk), 17 w maju w Pionkach (Mazowsze) oraz 18 we wrześniu w Obornikach (Wielkopolska).

Do tego Tymex Boxing Promotios współpracuje z MB Promotions Mateusza Borka, a najbliższa wspólna gala już 29 października z udziałem m.in. pięściarzy grupy Mariusza Grabowskiego - Damiana Wrzesińskiego (22-2-2, 6 KO)  Łukasza Wierzbickiego (19-1, 7 KO) i Stanisław Gibadło (6-0-0)

- Już wkrótce podamy nową lokalizację na mapie gal Tymex Boxing Promotion. Chcemy walk z udziałem lokalnych bohaterów, czyli pięściarzy, którzy przyciągną kibiców do hal, tak jak to miało miejsce w przypadku Obornik i Tomka Nowickiego. Nie ma nic lepszego jak solidny bokser walczący na gali, któremu kibicują rodzina, znajomi, przyjaciele itd. Bez konieczności pokonywania setek kilometrów obejrzą w ringu fajny pojedynek swojego zawodnika – przyznał Mariusz Grabowski.

Mieszkający i trenujący w Obornikach Tomasz Nowicki (10-0, 2 KO) przed własną publicznością wygrał na punkty jednogłośnie po emocjonującej walce z Kolumbijczykiem Joelem Julio (39-8, 33 KO), byłym pretendentem do tytułu Mistrza Świata wagi junior średniej.

- Chcemy pójść tą drogi organizacyjną i sportową. To naprawdę najlepsze rozwiązanie, aby zainteresować kibiców – dodał szef Tymexu.

Podczas „Tymex Boxing Night 19” w dniu 26 listopada nie zabraknie takich pięściarzy jak Robert Parzęczewski (27-2, 17 KO), Tomasz Nowicki (10-0, 2 KO), Kamil Kuździeń (6-0, 1 KO) oraz Patryk Tołkaczewski (0-0-1), czy Oskar Wierzejski (4-0-1).

Więcej o:
robert parzerczewski gala boksu tymex korner walak robert parzęczewski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE