RKS Radomsko zgubił punkty w Zduńskiej Woli

RKS Radomsko zgubił punkty w Zduńskiej Woli Fot. RKS Radomsko

Remisem 1:1 zakończyło się sobotnie (6 sierpnia) spotkanie pierwszej kolejki IV ligi pomiędzy Pogonią Zduńska Wola, a RKS Radomsko. Gospodarze punkt uratowali w doliczonym czasie gry. Radomszczanie mecz kończyli w dziesiątkę.

Na prowadzenie radomszczan w 14. min. wypowadził Krystian Kolasa. W 83. min. drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną obejrzał Jakub Załucki. Gospodarze do wyrównania doprowadzili w doliczonym czasie meczu. Miejscowych golem uradował Mikael Idzikowski.

- Niestety nie udało się wygrać pierwszego spotkania w nowym sezonie, na pewno nasza gra nie wyglądała tak jak byśmy chcieli, musimy z tego meczu jak najszybciej wyciągnąć wnioski bo już w środę czeka nas kolejne spotkanie. Cieszę się ze mogłem zadebiutować już w pierwszym meczu, tym bardziej szkoda ze w tym debiucie nie udało się zgarnąć trzech punktów – powiedział po meczu Kacper Kokoszczyk.

RKS Radosmko: D. Niźnik – A. Cheliński, J.  Załucki, Sz. Kożecki W. Śmigielski, B. Machaj Ł. Bocian K. Kokoszczyk, S. Domaniecki, M. Gołda, K. Kolasa

W kolejce numer dwa RKS podejmie na własnym boisku w środę 10 sierpnia (17.30) drużynę Ceramiki Opoczno.

Więcej o:
rks rks radomsko sparing rks radomsko kibice rks kibice rks radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE