RKS Radomsko zagra o ePuchar Polski. Poszukiwani reprezentanci klubu

RKS Radomsko zagra o ePuchar Polski. Poszukiwani reprezentanci klubu Fot. screen/YT

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił organizację wirtualnych rozgrywek o Puchar Polski. W dwóch turniejach w FIFA 21 oraz eFootball PES 2021 będą mogły wziąć udział wszystkie kluby piłkarskie w Polsce. Do rozgrywek przystąpi także RKS Radomsko, który poszukuje chętnych do gry.

- Na początek chcemy wyłonić naszych reprezentantów na ePuchar Polski. RKS Radomsko startuje już w etapie centralnym. Eliminację muszą odbyć się do 28 grudnia. Zgłoszenia do turnieju eliminacyjnego można kierować na maila: biuro@rksradomsko.pl. W tytule wpisać ESPORT – informuje klub, zachęcając jednocześnie do zgłoszenia.

Drużyny z całego kraju, powalczą ePuchar Polski, a zwycięzcy zostaną zaproszeni do udziału w zamkniętych kwalifikacjach, które wyłonią reprezentantów Polski w eFutbolu.

- Zespoły będą składały się z dwóch zawodników, a w rozgrywkach zagrają wyłącznie gracze bezpośrednio wskazani przez klub. Udział w ePucharze Polski to szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności wśród społeczności esportowej, a także, w przypadku dobrych wyników, dodatkowy powód do dumy dla kibiców – informuje z kolei PZPN.

Rozgrywki ePucharu Polski zostaną rozegrane w dwóch etapach:

etap regionalny przeznaczony dla klubów z niższych lig (4. liga, klasa okręgowa, klasa A,
klasa B), a także z Centralnej Ligi Juniorów, lig kobiecych, futsalu oraz beach soccera.
etap centralny dedykowany klubom PKO BP Ekstraklasy, Fortuna 1. ligi, 2. ligi oraz 3. Ligi.

Więcej o:
rks radomsko kibice rks radomsko rks epuchar polski rks radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE