RKS Radomsko wygrywa w Skierniewicach

Piąte z rzędu zwycięstwo w III lidze grupa I, odnosi RKS Radomsko. W 14. kolejce (26 października) radomszczanie wygrywają w Skierniewicach z miejscową Unią 0:2 (0:1).

Pierwsza bramka dla RKS Radomsko, padła  w 18 minucie, po tym jak Omar Tall odebrał piłkę bramkarzowi gospodarzy i podał do Daniela Jatczaka. Ten zdobywa swoją premierową bramkę w barwach radomszczańskiego zespołu.

Wynik spotkania na 8 minut przed końcem regulaminowego czasu gry, strzałem głową ustala Aleksander Ślęzak.

RKS Radomsko awansuje na 7. miejsce w tabeli. W dorobku ma 22 punkty.

W następnej kolejce RKS podejmuje na własnym stadionie Broń Radom. 3 listopada o godz. 14.00.

Wyjściowa jedenastka RKS Radomsko: D. Podleśny - K. Sadziński, A. Saktura, A. Ślęzak, D. Danilczyk, Ł. Bocian, J. Rozwandowicz, M. Wrzesień, F. Zatorski, O. Tall, D. Jatczak