RKS Radomsko w sparingu wygrał z Odrą II Opole

RKS Radomsko w sparingu wygrał z Odrą II Opole Fot. RKS Radomsko

RKS Radomsko, który przygotowuje się ro rundy wiosennej rozegrał kolejny sparing. Rywalem był inny czwartoligowiec Odra II Opole.

Mecz rozegrano 5 lutego na boisku na boisku w Lublińcu. RKS zwycięży 2:1, a bramki zdobyli Sebastian Miśkowiec i Łukasz Bocian. Bramka dla Odry II została zdobyta z rzutu karnego.

- Początek meczu był trochę chaotyczny gdzie warunki były trudne, natomiast po około 15 minutach przejęliśmy kontrolę nad meczem i udokumentowaliśmy ją dwoma bramkami Sebastiana Miśkowca i Łukasza Bociana. W tym fragmencie całkowicie kontrolowaliśmy mecz. Druga połowa podobnie jak w poprzednim sparingu z Victorią była słabsza, co było spowodowane na pewno z dużą ilością zmian w ustawieniu i zmęczeniem z tego tygodnia treningowego. Szkoda sytuacji zawodnika testowanego oraz Bartka Machaja bo wynik mógłby być wyższy – powiedział po meczu asystent trenera Tomasz Juszczyk.

- Na pewno czujemy niedosyt ale też możemy być zadowoleni z tego, że pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu i był to dużo lepszy mecz niż poprzedni sparing. Brakowało jeszcze detali w finalizacji akcji i trochę lepszych wyborów, dlatego mam nadzieję że poprawimy to w kolejnych spotkaniach – dodał.

Więcej o:
rks rks radomsko sparing rks radomsko kibice rks kibice rks radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE