RKS Radomsko tylko remisuje z Orłem Nieborów

RKS Radomsko tylko remisuje z Orłem Nieborów

W spotkaniu 15. kolejki IV ligi (6 listopada) RKS Radomsko tylko zremisował z drużyną Orła Nieborów 2:2 (1:2).

RKS Radomsko z drużyną z Nieborowa mierzył po raz ostatni dość dawno, bo w sezonie 2015/16. Wówczas to dwa razy zanotowano remis. Na wyjeździe RKS zremisował 3:3 (bramki Tomasz Walioszczyk, Marek Michalski, Marcin Antczak), a w Radomsku było 0:0.

W obecnym sezonie Orzeł Nieborów spisuje się bardzo słabo. Przed spotkaniem w Radomsku przyjezdni zajmowali 16. miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 8 punktów. Orzeł przegrał sześć ostatnich pojedynków z rzędu. Kolejno: Prosna Wieruszów 0:3, KS Paradyż 3:2, Pogoń Zduńska Wola 0:1, Widzew II Łódź 0:2, Warta Sieradz 2:0, Orkan Buczek 2:4. Z kolei RKS jest rozpędzony, bo wygrał sześć ostatnich spotkań.

Drużna trenera Pawła Ściebury była zdecydowanym faworytem tego spotykania, tym bardziej że goście do Radomska przyjechali w … trzynastu zawodników. Pierwsza bramka dla gospodarzy padła po strzale Kamila Odolaka w 25. min. Następne dwa gole zdobyli gracze Orła Nieborów. Najpierw Daniela Niżnika pokonał Krystian Kruk w 35. min, a 41.min Wiktor Stępień.

Po zmianie stron RKS rzucił się do odrabiania strat z pierwszej odsłony. Wyrównanie przyszło w 71. min. po rzucie karnym wykonywanym przez Sebastiana Miśkowca. I to tyle na co było stać radomszczan i ostatecznie RKS podzielił się punktami z Orłem Nieborów.

RKS Radomsko: D. Niżnik – W. Śmigielski D. Mężyk, Sz. Kożecki, A. Gieraga, K. Kolasa, S. Miśkowiec, S. Domaniecki Ł. Bocian, I. Górniak, K. Odolak
Orzeł Nieborów: C. Vesa – N. Klepaczka, B. Tkacz, B. Placek, M. Nierobisz, K. Kruk, W. Stępień, R. Kołaczyński, J. Haczykowski, B. Tomaszewski, K. Kruk

Po 15. kolejkach RKS zajmuje czwartą lokatę w tabeli.

Końcówka rudny zapowiada się bardzo ciekawie. Radomszczan czekają dwa ważne mecze. Najpierw zagrają na wyjeździe z rezerwami Widzewa Łódź, a w ostatniej kolejce do Radomska przyjedzie lider, drużyna Warty Sieradz.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
rks radomsko kibice rks radomsko rks rks radomsko rks radomsko orzeł nieborów
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE