RKS Radomsko rozbił Zryw Wygodę

RKS Radomsko rozbił Zryw Wygodę

Po występie w Pucharze Polski, z Radomiakiem Radom, drużyna RKS Radomsko powróciła do gry w IV lidze. W sobotę 3 września, na własnym stadionie żółto-niebiescy podejmowali ostatni zespół w tabeli Zryw Wygodę.

Goście w tym sezonie nie wygrali jeszcze meczu. Zanotowali pięć porażek i jeden remis. Bramki 5:16. I punktów po meczu w Radomsku zawodnicy Zrywu sobie nie dopisali i nadal pozostają bez zwycięstwa w lidze. Ale po kolei.

Kibice na dobre jeszcze nie zasiedli na stadionie, a już było 1:0 dla RKS po golu zdobytym w 3 min. przez Krystiana Białasa. Ten sam zawodnik podwyższa wynik na 2:0 po strzale głową w 13. min. W tej części gry uderzał jeszcze Mateusz Gołda, ale piłka minimalnie minęła poprzeczkę bramki drużyny Zrywu.

Po zmianie stron kapitalnym strzałem popisał się Krystian Kolasa, który zdobył bramkę z ponad 20 metrów w 53. min. Czwartego gola dla RKS zdobył dziesięć minut później wypożyczony z Warty Sieradz, Igor Górniak.

RKS Radomsko: D. Niźnik – J. Załucki, K. Białas, Sz. Kożecki, J. Molis, M. Gołda, W. Śmigielski, B. Machaj, Ł. Bocian, K. Kolasa, St. Domaniecki

Zryw Wygoda: Y. Miatliski – J. Będor, T. Wudkiewicz, O. Maslov, W. Guzek, M. Świdrowski, S. Kruk, K. Rutkowski, R. Perizhok, D. Szczepański, I. Tomaszewski

RKS Radomsko po 7. kolejkach zajmuje 5. miejsce w tabeli IV ligi z dorobkiem 13 punktów. Prowadzi Widzew II Łódź z 19 punktami na koncie. W następnej kolejce radomszczanie udają się na mecz ze Skalnikiem Sulejów.

Więcej o:
rks rks radomsko sparing rks radomsko kibice rks kibice rks radomsko zryw wygoda
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE