RKS Radomsko remisuje w ostatniej minucie z Polonią Piotrków

RKS Radomsko remisuje w ostatniej minucie z Polonią Piotrków Fot. RKS Radomsko

RKS Radomsko zremisował wyjazdowe spotkanie z Polonią Piotrków Trybunalski 1:1. Spotkanie rozegrano w sobotę 9 września.

RKS Radomsko przez większość spotkania prowadził. W pierwszej połowie bramkę zdobył Kajetan Misztalski. Gospodarze wyrównali w doliczonym czasie gry po rzucie karnym. Dla RKS to był trzeci remis z rzędu.

Cieszy bramka Kajetana Misztalskiego. Drugi mecz na ul. Reagana i druga jego bramka przeciwko PKS. W końcówce spotkania tracimy gola po rzucie karnym. Dziękuje bardzo za pojawienie się Żółto-Niebieskich kibiców. Za tydzień widzimy się na B26 w meczu z AKS SMS Łódź.
 
- Cieszy bramka Kajetana Misztalskiego. Drugi mecz na ul. Reagana i druga jego bramka przeciwko PKS. W końcówce spotkania tracimy gola po rzucie karnym. W końcówce spotkania mogliśmy jeszcze wygrać to spotkanie lecz zabrakło skuteczności. Nie załamujemy się, głowa do góry i skupiamy się na kolejnym rywalu. Dziękuje bardzo za pojawienie się żółto-niebieskich kibiców. Za tydzień widzimy się na Brzeźnickiej 26 w meczu z AKS SMS Łódź – mówi nam po meczu prezes klubu Bartłomiej Mazur.
 
RKS: M. Zelensky – P. Bańczyk, K. Cnotalski, O. Siuda L. Giovani, A. Polujanski (M. Gouda), D. Flaszka J. Molis, B. Machaj, K. Misztalski, W. Płaneta (F. Bednarski)

Po 7. kolejkach RKS Radomsko zajmuje 7. lokatę w tabeli IV ligi, ze stratą pięciu punktów do lidera Sokoła Aleksandrów Łódzki. W następnej kolejce radomszczanie podejmują AKS SMS Łódź (16 września o 16.00).

Więcej o:
rks rks radomsko sparing rks radomsko kibice rks kibice rks radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE