RKS Radomsko przegrywa z Omegą Kleszczów

RKS Radomsko przegrywa z Omegą Kleszczów

W meczu 5. kolejki czwartej ligi RKS Radomsko, przegrał na własnym stadionie (w sobotę 28 sierpnia) z Omegą Kleszczów 1:2 (0:0).

Od początku spotkania to zespół z Kleszczowa był drużyną, która narzuciła swój styl gry. Kilka akcji przyjezdnych mogło się zakończyć bramką w już pierwszej połowie. Swoją przewagę udokumentowali w drugiej połowie po rzucie karnym wykonanym przez Adrian Ociepę w 56. min. RKS odpowiedział strzałem Marcina Pękały w 73. min. Bramkę na wagę trzech punktów dla Omegi, zdobył na dwie minuty przed końcem gry Tomasz Bąkowicz.

Wyjściowa jedenastka RKS Radomsko: Kaniecki – Sz. Kożecki, A. Zawierucha, D. Mężyk, P. Pietrasiak, M. Pękała, W. Śmigielski, A. Gieraga, B. Machaj, Ł. Bocian, K. Kolasa
Wyjściowa jedenastka Omega Kleszczów: P. Wiśniewski – R. Kowalik, A. Ociepa, R. Tomesz, B. Pieniążek, B. Zieliński, T. Bąkowicz, P, Niedbała, B. Łudczak, J. Jaszczak, M. Roczek

W tabeli RKS Radomsko jest na 14. miejscu i w dorobku ma 5 punktów. Prowadzi Warta Sieradz, która wygrała wszystkie mecze.

W następnej kolejce RKS zagra na wyjeździe ze Skalnikiem Sulejów.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
rks radomsko kibice rks radomsko rks rks radomsko rks radomsko omega kleszczów
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE