RKS Radomsko przegrywa z LKS Kwiatkowice

W 10. serii IV ligi, RKS Radomsko doznaje pierwszej porażki w sezonie. 29 września żółto-niebieskich pokonuje drużyna LKS Kwiatkowice 1:0 (1:0).

Pierwotnie, mecz LKS Kwiatkowice – RKS Radomsko miał być rozegrany w Kwiatkowicach. Na prośbę działaczy z Kwiatkowic spotkanie przeniesiono do Radomska.

Jedyną bramkę meczu tuż przed przerwą strzelił Rafał Nowak. RKS Kończył mecz w dziewiątkę gdyż w 85. min. czerwoną kartkę obejrzał Adrian Klepczyński, a w doliczonym czasie drugą żółtą, w konsekwencji czerwoną zobaczył O. Tall. Dla drużyny z Radomska była to pierwsza porażka w bieżących rozgrywkach. Przerwana została passa ośmiu zwycięstw z rzędu w czwartej lidze. Mimo to, radomszczanie wciąż przewodzą w lidze.

LKS Kwiatkowice: M. Michalak - Ł. Kubiak, Ł. Pierzyński, Ł. Rakowski, D. Woźniak, M. Stasiak, P. Sosnowski, M. Bogdan, R. Nowak, M. Pękała, K. Sut
RKS Radomsko: W. Baranowski - A. Klepczyński, K. Michalak, A. Pluta, P. Baraniak, K. Sadziński, A. Saktura, O. Tall, K. Zieliński (N. Balcerzak) B. Turniak (M. Lewacki), K. Wojtczak (Ł. Gloc)

3. KS Sand Bus Kutno       9    21    23:10

W następnej kolejce (6 października, godz. 16.00) RKS w derbach powiatu, przed własną publicznością zmierzy się z Pilicą Przedbórz. Wcześniej, bo w środę 3 października, w półfinale Pucharu Polski na szczeblu okręgu, RKS podejmie przy Brzeźnickiej drużynę Omegi Kleszczów (godz. 15.00).