RKS Radomsko przegrywa w Warszawie z „traktorkami”

RKS Radomsko przegrywa w Warszawie z „traktorkami”

W 17. kolejce III ligi (grupa I) RKS Radomsko przegrał na wyjeździe z Ursusem Warszawa 3:1 (1:0). Honorową bramkę z rzutu karnego dla radomszczan zdobył Rafał Babul.

Bramki dla gospodarzy zdobyli: Oskar Pyrzyna w 10 min., Patryk Kamiński z karnego w 74. min., Sebastian Szerszeń w 82. min. Honorowe trafienie dla RKS Radomsko zalicza Rafał Babul z rzytu karnego w 90. Min., po faulu gospodarzy w polu karnym na Cezarym Stefańczyku.

Trenerem „traktorków” jest Bogdan Jóźwiak, były gracz RKS Radomsko, który w  żółto-niebieskich barwach spędził sześć sezonów.

RKS Radomsko po spotkaniu z Ursusem Warszawa pozostaje na 12. miejscu w tabeli z dorobkiem 22 punktów. Ostatni mecz w tym roku radomszczanie zagrają w Radomsku z Bronią Radom – 28 listopada o godz. 12.00. Mecz bez udziału publiczności.

Ursus Warszawa – RKS Radomsko 3:1 (1:0)

Wyjściowa jedenastka Ursus Warszawa: O. Wienczatek - R. Słomka,J. Kabala, G. Skowroński, A. Górecki, E. Dzięcioł, M. Prusinowski, O. Pyrzyna, P. Kaminski, F. Dziełak, S. Szerszeń
Wyjściowa jedenastka RKS Radomsko: D. Podleśny, C. Stefańczyk, A. Saktura, A. Klepacz, M. Kventsar, D. Siewiera, A. Sambor, K. Kolasa, N. Balcerzyk, R. Babul, D. Kraska

Wyniki 17. kolejki

sobota  21 listopada
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – GKS Wikielec 0:1
Broń Radom – Ruch Wysokie Mazowieckie 2:2
KS Wasilków – Olimpia Zambrów 3:0
Pogoń Grodzisk Maz. – Pelikan Łowicz - 4:0 rozegrany 6 grudnia
Ursus Warszawa – RKS Radomsko 3:1
Błonianka Błonie – Polonia Warszawa 1:2
Concordia Elbląg – Lechia Tomaszów 0:0
Sokół Aleksandrów – KS Kutno 0:1
Znicz Biała Piska – Unia Skierniewice 2:1
Legionovia – Jagiellonia II Białystok – przełożony

Więcej o:
rks radomsko klub rks radomsko kibice rks radomsko rks radomsko ursus warszawa
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE