RKS Radomsko bez litości dla Zrywu Wygoda

RKS Radomsko bez litości dla Zrywu Wygoda

Drużyna RKS Radomsko wygrała wyjazdowy mecz ze Zrywem Wygoda w 24. kolejce (23 kwietnia) rozgrywek IV ligi.

RKS nie dał szans gospodarzom i wygrał spotkanie 3:0. Bramkę w pierwszej połowie zdobył Jakub Załucki (12. min.), a po przerwie gole dołożyli jeszcze Sebastian Miśkowiec (63. min.) i Bartosz Sitkowski (86. min).

- Było to przeciętne spotkanie w naszym wykonaniu. Od 9 kwietnia zespół zagrał piąty mecz i niestety odbiło się to na indywidualnej dyspozycji dużej liczby zawodników, przez co wyglądaliśmy gorzej jako drużyna. Staraliśmy się realizować założenia ale brakowało tego, co cechowało Nas w poprzednich meczach i czym górowaliśmy nad rywalami. Intensywnością, szybkością działań z piłką i bez piłki oraz dominacji pod względem motorycznym. Cieszymy się ze mimo wszystko - było to pewne zwycięstwo i przed nami w końcu pełny mikrocykl, który pozwoli nam w spokoju przygotować się do kolejnego spotkania - skomentował spotkanie asystent trenera Tomasz Juszczyk.

RKS Radomsko: D. Niźnik – K. Kolasa, A. Gieraga, J. Załucki, B. Sitkowski, Ł. Bocian, F. Bednarski, B. Machaj, S. Miśkowiec, S. Domaniecki. K. Odolak

W tabeli RKS Radomsko nadal zajmuje trzecią lokatę. 30 kwietnia na własnym stadionie RKS podejmie przedostatni zespół w ligowej tabeli Andrespolię Wiśniowa Góra. Początek o 16.00.

Więcej o:
rks rks radomsko sparing rks radomsko kibice rks kibice rks radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE